Gwiezdne Wojny - HistorieSaga Star Wars

Znamy już daty premier następnych filmów w świecie Star Wars

Disney od dawna planował już by, począwszy od premiery Przebudzenia Mocy, każdego roku wychodził film w świecie Gwiezdnych Wojen. Proces ten ma być kontynuowany tak długo, jak długo filmy będą przynosić zyski. Zaś ostatni sukces TFA utwierdził chyba twórców w przekonaniu, że była to dobra decyzja. Kiedy więc możemy spodziewać się kolejnych filmów? Odpowiedź znajdziecie poniżej:

Rogue One: A Star Wars Story (15 grudnia 2016 r.) – akcja filmu toczyć się będzie przed wydarzeniami z IV Epizodu sagi, zaś fabuła skupi się na tym, jak grupa rebeliantów zdobyła plany pierwszej Gwiazdy Śmierci. Reżyserem filmu ma być Gareth Edwards.

Gwiezdne wojny Epizod VIII (15 grudnia 2017 r.) – film ma być bezpośrednią kontynuacją Przebudzenia Mocy, więc opowie on dalsze losy Luke’a Skywalkera, Księżniczki Lei, Rey i Finna. Za reżyserię ma być odpowiedzialny Rian Johnson (Looper – Pętla Czasu).

Star Wars Anthology: Han Solo (25 maja 2018 r.) – produkcja ma opowiadać o młodości tytułowego Hana Solo, zaś za reżyserię mają być odpowiedzialni Phil Lord i Christopher Miller. Dobrą informacją jest także fakt, że scenariuszem zajmie się Lawrence Kasdan, który napisał także scenariusze do Imperium Kontratakuje oraz do Przebudzenia Mocy.

Gwiezdne wojny Epizod IX (2019 r.) – na dzień dzisiejszy jest to ostatnia znana część trylogii, chyba że Disney zmieni jeszcze plany. Reżyserią filmu zajmie się Colin Trevorrow (Jurassic World).

Star Wars Anthology: Boba Fett (2020 r.) – Nie ma pewności, czy produkcja poświęcona słynnemu łowcy nagród faktycznie powstanie. Póki co opieramy się tylko na plotkach.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Nie wyobrażam sobie filmu o Solo… Widzę w tej roli jedynie Forda, a młodego siebie to on już raczej nie odegra. Ogólnie nie podoba mi się pomysł, by wplatać przerywniki między kolejnymi częściami najnowszej trylogii. To mi już śmierdzi czystą chęcią zysku, naciągane są te pomysły…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.