Gwiezdne Wojny - Historie

Powstanie trylogia filmowa o Obi-Wanie?

Jak to ze wszystkimi plotkami bywa, należy na takie informacje patrzeć przez palce, jednak Internet już huczy od plotek na temat możliwej trylogii filmowej opowiadającej o Obi-Wanie Kenobim.

Jak sugerują nieoficjalne źródła, trylogia opowiadałaby o dziejach mistrza Jedi pomiędzy Zemstą Sithów a Nową Nadzieją. Niewiele więcej wiadomo, jednak pewną wskazówką sugerującą, że w plotce może znajdować się ziarno prawdy, jest niemal 99% pewność, że Kenobi w jakiejś formie pojawi się w antologii Rogue One. Wskazuje się, że pojawienie się słynnego Jedi w nadchodzącej serii może być pewnego rodzaju zapowiedzią jego własnej filmowej przygody.

Trzeba przyznać, że trylogia, w której główną rolę grałby sam Obi-Wan Kenobi, byłaby interesującym pomysłem. Choćby ze względu na to, że jest to postać niezwykle ciekawa i w dużej mierze lubiana przez fanów.

Nie ma na tę chwilę żadnych przecieków co do tego, kiedy miałaby mieć miejsce jakaś zapowiedź wspomnianych filmów. Pozostaje czekać do premiery Rogue One, lub mieć nadzieję na dodatkowe informacje.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.