Filmy

John Boyega – „Kolejna część Star Wars będzie dużo mroczniejsza”

VIII Epizod Gwiezdnych Wojen  jest już w trakcie zdjęć, zaś John Boyega – Finn w Przebudzeniu Mocy – postanowił uchylić rąbka tajemnicy na temat produkcji Lucasfilm i Disneya.

Wedle słów aktora, jego bohater będzie miał dużo więcej scen polegających na fizycznym wysiłku, niż miało to miejsce w VII Epizodzie:

Moja rola w kolejnym filmie będzie znacznie bardziej wymagająca fizycznie, więc najprawdopodobniej będę musiał odwiedzić siłownię w najbliższym czasie.

– mówi Boyega.

Z pewnością dużo intensywniejsza narracja ósmej części nie jest żadnym zaskoczeniem, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że Przebudzenie Mocy było jedynie wprowadzeniem do całej historii. John postanowił jednak dodać coś jeszcze na temat klimatu, jaki będzie panował w kolejnej odsłonie Star Wars.

Star-Wars-Force-Awakens (1)

To będzie świetne. Kolejna część będzie dużo mroczniejsza, nie możemy się doczekać premiery.

Wszelkie dotychczasowe przesłanki sugerują, że – tak jak TFA było w pewnym sensie klonem Nowej Nadziei – kolejna odsłona może w dużym stopniu nawiązywać do Imperium Kontratakuje, gdzie klimat także był dużo gęstszy, niż w pierwszej części starej trylogii. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że fani, mimo wszystko, chcieliby zobaczyć coś nowego w tym uniwersum, nie zaś przeżywać powtórkę z rozrywki.

Miejmy nadzieję, że te poszlaki są i pozostaną jedynie poszlakami, które nie okażą się przesłankami dla powstania nowej „starej trylogii”. Liczymy na to, by nie było kolejnej Gwiazdy Śmierci, bo czwartej z rzędu galaktyka już chyba nie przetrwa…

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.