Filmy

Pięć nominacji do Oscara dla „Przebudzenia Mocy”!

Podczas gdy najnowszy epizod Gwiezdnych Wojen stara się bić kolejne rekordy oglądalności i wpływów finansowych z biletów, gdzie indziej postanowiono w jeszcze jeden sposób (a właściwie pięć sposobów) wyróżnić Przebudzenie Mocy.

Oficjalne strony Star Wars na wszystkich serwisach społecznościowych poinformowały o tym, że VII Epizod otrzymał pięć nominacji do Oscara. Poniższa grafika przedstawia, w jakiej dziedzinie zostały przyznane nominacje.

12401711_1664712843801631_5373027049567631202_o

O ile cztery nominacje w postaci efektów specjalnych, dźwięku, montażu dźwięku i montażu absolutnie mnie nie dziwią, o tyle osobiście uważam, że muzyka w TFA nie była najwyższych lotów, a pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że była najmniej wyrazista ze wszystkich części dotychczasowej sagi. Miała swoje momenty, jednakże do Oscara nieco jej brakowało. 

Ogólnie rzecz ujmując, nominacje przyznane są moim zdaniem słusznie, bo film jako taki większości fanów nie zawiódł, a sprawił, że czekamy ze skrzyżowanymi palcami na VIII część

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.