Przeskocz do treści
Reklamy

Zdjęcia do VIII Epizodu przesunięte

Jak dowiadujemy się od twórców VIII Epizodu Gwiezdnych Wojen, zdjęcia do filmu, które miały rozpocząć się w poniedziałek 18 stycznia, zostały przesunięte… o miesiąc.

Oficjalnym powodem odłożenia zdjęć jest chęć dopracowania scenariusza. Jak mówią ludzie pracujący nad produkcją, Disney uważnie wsłuchuje się w opinie fanów na temat Przebudzenia Mocy i na ich podstawie chce wprowadzić zmiany w scenariuszu.

Co konkretnie chcą poprawić scenarzyści? Tego dowiadujemy się dzięki przeciekowi pochodzącemu od reportera serwisu informacyjno-rozrywkowego The Wrap.

Jak wcześniej wspomniałem, pierwotnie w scenariuszu były dwie ważne kobiecie postaci, które miały odegrać sporą rolę w nowej części. Teraz ich udziały mają się zmniejszyć, by móc lepiej przestawić bohaterów, których znamy z VII Epizodu – Rey, Poe i Finna.

Informacja o przesunięciu może wydawać się dość zaskakująca, ale jednocześnie daje ona nadzieję na to, że dzięki temu dodatkowemu miesiącowi otrzymamy bardziej dopracowany film. Większe skupienie na poznanych już głównych bohaterach powinno wyjść ósmej części raczej na dobre, choć wszystko zależy od tego, w jaki sposób protagoniści zostaną rozwinięci.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: