Filmy

Zdjęcia do VIII Epizodu przesunięte

Jak dowiadujemy się od twórców VIII Epizodu Gwiezdnych Wojen, zdjęcia do filmu, które miały rozpocząć się w poniedziałek 18 stycznia, zostały przesunięte… o miesiąc.

Oficjalnym powodem odłożenia zdjęć jest chęć dopracowania scenariusza. Jak mówią ludzie pracujący nad produkcją, Disney uważnie wsłuchuje się w opinie fanów na temat Przebudzenia Mocy i na ich podstawie chce wprowadzić zmiany w scenariuszu.

Co konkretnie chcą poprawić scenarzyści? Tego dowiadujemy się dzięki przeciekowi pochodzącemu od reportera serwisu informacyjno-rozrywkowego The Wrap.

Jak wcześniej wspomniałem, pierwotnie w scenariuszu były dwie ważne kobiecie postaci, które miały odegrać sporą rolę w nowej części. Teraz ich udziały mają się zmniejszyć, by móc lepiej przestawić bohaterów, których znamy z VII Epizodu – Rey, Poe i Finna.

Informacja o przesunięciu może wydawać się dość zaskakująca, ale jednocześnie daje ona nadzieję na to, że dzięki temu dodatkowemu miesiącowi otrzymamy bardziej dopracowany film. Większe skupienie na poznanych już głównych bohaterach powinno wyjść ósmej części raczej na dobre, choć wszystko zależy od tego, w jaki sposób protagoniści zostaną rozwinięci.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.