Filmy

Przesunięto premierę VIII Epizodu Gwiezdnych Wojen

Zaledwie wczoraj pisaliśmy o tym, że przełożono o miesiąc zdjęcia do VIII Epizodu Gwiezdnych Wojen, a przed chwilą sieć obiegła informacja na temat przesunięcia premiery samego filmu.

Tutaj jednak rzecz wygląda inaczej, ponieważ film zawita na srebrnym ekranie z dużo większym opóźnieniem. Jak poinformował Lucasfilm, data premiery została przełożona na 15 grudnia 2017 roku, zaś na stronie StarWars.com potwierdzono, że zdjęcia rozpoczną się za miesiąc w Londynie. Decyzja, jaką podjął Disney i Lucasfilm, wydaje się mimo wszystko uzasadniona. Wziąwszy pod uwagę sukces, jaki odniosło niedawno wypuszczone Przebudzenie Mocy, twórcy chcą dobrze przygotować kolejną część i dopracować to, co mogłoby wymagać doszlifowania.

Jak zapewne wiecie już z wczorajszego newsa, jednym z powodów przesunięcia jest chęć dokonania zmian w scenariuszu i położenie większego nacisku na głębsze poznanie głównych bohaterów.

VIII Epizod Gwiezdnych Wojen jest reżyserowany przez Riana Johnsona, zaś główne role zagrają w nim Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Mark Hamill i Adam Driver.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.