Saga Star Wars

Przesunięto premierę VIII Epizodu Gwiezdnych Wojen

Zaledwie wczoraj pisaliśmy o tym, że przełożono o miesiąc zdjęcia do VIII Epizodu Gwiezdnych Wojen, a przed chwilą sieć obiegła informacja na temat przesunięcia premiery samego filmu.

Tutaj jednak rzecz wygląda inaczej, ponieważ film zawita na srebrnym ekranie z dużo większym opóźnieniem. Jak poinformował Lucasfilm, data premiery została przełożona na 15 grudnia 2017 roku, zaś na stronie StarWars.com potwierdzono, że zdjęcia rozpoczną się za miesiąc w Londynie. Decyzja, jaką podjął Disney i Lucasfilm, wydaje się mimo wszystko uzasadniona. Wziąwszy pod uwagę sukces, jaki odniosło niedawno wypuszczone Przebudzenie Mocy, twórcy chcą dobrze przygotować kolejną część i dopracować to, co mogłoby wymagać doszlifowania.

Jak zapewne wiecie już z wczorajszego newsa, jednym z powodów przesunięcia jest chęć dokonania zmian w scenariuszu i położenie większego nacisku na głębsze poznanie głównych bohaterów.

VIII Epizod Gwiezdnych Wojen jest reżyserowany przez Riana Johnsona, zaś główne role zagrają w nim Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Mark Hamill i Adam Driver.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.