Gry

[STAR WARS: BATTLEFRONT] Darmowe DLC do gry jeszcze w styczniu

[AKTUALIZACJA] Oficjalnie zaprzeczono, jakoby w zbliżającej się aktualizacji miała pojawić się nowa mapa. Darmowe mapy z całą pewnością będą, ale nie w najbliższym dodatku. Będzie za to na pewno zawierał on nowe skórki dla Skywalkera i Solo, a także kilka dodatkowych elementów, których póki co nie zdradzono.


Fakt wypuszczenia darmowego DLC do Star Wars: Battlefront jest już znany od kilkunastu dni, jednak wczoraj, dzięki pomyłce EA Brasil, które przedwcześnie opublikowało na YouTube filmik promujący nowy dodatek, wiemy już, co będzie zawierał oraz że ukaże się on jeszcze w tym miesiącu.

Jak wynika z opublikowanego i obecnie już skasowanego materiału wideo, w dodatku ma pojawić się nowa mapa usytuowana na Tatooine (nie wiadomo jednak, dla jakiego trybu gry będzie ona zaimplementowana) oraz dwie nowe skórki dla bohaterów – Luke’a Skywalkera i Hana Solo. 

Dodatek będzie darmowy i dostępny do pobrania dla wszystkich posiadaczy Star Wars: Battlefront. Nie jest on częścią Season Passa, który dodatkowo zawierał będzie 4 duże dodatki z mapami, nowym ekwipunkiem i skórkami dla postaci. 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.