Gry

[STAR WARS: BATTLEFRONT] Plany na przyszłość – wpis ze strony EA Star Wars

EA Star Wars zamieściło na swoim blogu obszerny wpis, o tym, co czeka nas w najbliższej aktualizacji do Star Wars: Battlefront oraz szerzej opisano, czego możemy spodziewać się w przyszłości po darmowych aktualizacjach i dodatkach zawartych w Season Passie. Zapowiada się na naprawdę sporo treści. Poniżej możecie przeczytać treść wpisu.


Witajcie fani Star Wars Battlefront!

W ciągu dwóch miesięcy, jakie upłynęły od premiery Star Wars™ Battlefront™, miliony fanów czerpało radość z tej realistycznej, wciągającej i oszałamiającej pod względem wizualnym produkcji przygotowanej przez ekipę DICE.

Jak wspominaliśmy już w listopadzie, premiera Star Wars Battlefront to dopiero początek. Nasz zespół czytał wszystkie wasze komentarze i pracował nad kalendarzem nowych treści oraz zmian, które zamierzamy wprowadzać przez cały rok 2016. Wszystkim fanom udostępnimy darmową* zawartość, w tym nowe mapy do trybu wieloosobowego i trybu misji, możliwość tworzenia gier prywatnych, nowe stroje dla bohaterów i nie tylko. Gracze mający ochotę na jeszcze więcej emocji związanych ze Star Wars Battlefront powinni zaopatrzyć się w przepustkę sezonową Star Wars Battlefront*, zawierającą masę dodatkowej zawartości, która przeniesie ich w zupełnie nowe miejsca, m.in. na Bespin, Gwiazdę Śmierci i nie tylko.

Naszą wspólną podróż po premierze gry rozpoczęliśmy w zeszłym miesiącu – od premiery dodatku Bitwa o Jakku, zawierającego dwie nowe mapy i nowy tryb rozgrywki „Punkt zwrotny”. Dziś dodajemy do gry kolejne treści dostępne za darmo dla wszystkich posiadaczy Star Wars Battlefront:

  • Mapa do misji typu Przetrwanie na Tatooine będzie teraz dostępna w grze wieloosobowej jako „Obóz najeźdźców”, umożliwiając zabawę w trybach „Potyczka”, „Pogoń za droidami”, „Strefa zrzutu”, „Łowy na bohatera” oraz „Bohaterowie i złoczyńcy”.
  • Nowe stroje w stylu Hoth dla Luke’a Skywalkera i Hana Solo, które można założyć grając tymi postaciami na lodowej planecie. Stroje odblokowali fani, wykonując w zeszłym miesiącu misję społecznościową z okazji Święta Bohaterów.
  • Dajemy użytkownikom możliwość tworzenia gier prywatnych, dzięki czemu zabawa ze znajomymi będzie jeszcze łatwiejsza.
  • Wprowadzamy codzienne wyzwania i wydarzenia społecznościowe. Jednoczą one społeczność wokół wspólnych celów, dają okazję do zarobienia kredytów i szybszego odblokowywania nowych elementów. Więcej informacji na temat wydarzeń społecznościowych oraz codziennych wyzwań przedstawimy w najbliższych dniach.
  • Oczywiście wprowadzamy też zmiany poprawiające balans broni i trybów gry wieloosobowej.

W lutym zamierzamy kontynuować udostępnianie graczom darmowej zawartości. Tym razem będzie to nowa misja typu Przetrwanie na Hoth oraz nowa mapa do gry wieloosobowej zlokalizowana na lodowej planecie, przeznaczona do większych trybów, czyli „Ataku AT-AT”, „Supremacji”, „Eskadry” i „Punktu zwrotnego”. A skoro o „Punkcie zwrotnym” mowa, to od lutego będzie można w nim grać na wszystkich mapach przeznaczonych obecnie do „Ataku AT-AT” i „Supremacji”.

W marcu udostępnimy kolejną ekscytującą mapę do gry wieloosobowej, tym razem zlokalizowaną na Endorze i obsługującą tryby „Atak AT-AT”, „Supremacja” oraz „Punkt zwrotny”. Gracze otrzymają też nową mapę do trybu „Przetrwanie” na Tatooine oraz strój dla księżniczki Lei Organy do wykorzystania na Endorze.

Oprócz darmowej zawartości udostępnianej graczom do marca nadal będziemy wsłuchiwać się w głosy społeczności i przez resztę roku aktualizować Star Wars Battlefront w taki sposób, by gra dawała wszystkim jak najwięcej frajdy.

Często prosicie nas o więcej informacji na temat przepustki sezonowej. Dziś w pewnym stopniu tę prośbę spełnimy. W ramach przepustki sezonowej otrzymacie jeszcze więcej nowej zawartości, – map, trybów, bohaterów, broni i nie tylko. Z radością dzielimy się dziś z wami tytułami poszczególnych dodatków oraz ujawniamy nieco szczegółów na temat ich zawartości i terminów premiery.

  • Star Wars™ Battlefront™ Outer Rim (marzec 2016) – Walcz wśród fabryk na planecie Sullust i w pałacu Jabby Hutta na Tatooine
  • Star Wars™ Battlefront™ Bespin (lato 2016) – Stań się myśliwym lub zwierzyną w tym dodatku, którego akcja toczy się w Mieście w Chmurach na Bespin.
  • Star Wars™ Battlefront™ Gwiazda Śmierci (jesień 2016) – To nie jest księżyc! Jedna z najbardziej charakterystycznych lokacji z uniwersum Star Wars debiutuje w Star Wars Battlefront.
  • Star Wars™ Battlefront™ Dodatek nr 4 – Na razie bez tytułu(początek 2017) – Więcej informacji na temat tego ekscytującego dodatku ujawnimy w nadchodzących miesiącach.

Cała opisana wyżej zawartość będzie dostępna w ramach przepustki sezonowej Star Wars Battlefront, którą można kupić już teraz na PlayStation 4, Xbox One i w Origin na PC. Dodatki będzie też można nabywać oddzielnie. Po więcej informacji na temat nadchodzącej zawartości zapraszamy na naszą stronę internetową.

Do Star Wars Battlefront podchodzimy w DICE z prawdziwą pasją. W nadchodzących miesiącach zamierzamy wspierać nie tylko grę, ale i jej fanów. Ogromnie się cieszymy, że razem z wami wszystkimi możemy kontynuować naszą podróż po odległej galaktyce.

I jak zawsze: niech Moc będzie z wami!

Sigurlina Ingvarsdottir
Starsza producentka
Star Wars Battlefront


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.