Gwiezdne Wojny - Historie

Przecieki na temat „Rogue One” – najbrutalniejszy film w świecie Star Wars

Od kilku dni po sieci krążą przecieki na temat Rogue One: A Star Wars Story – spin-offu w świecie Gwiezdnych Wojen, mającego premierę w grudniu tego roku. Postanowiłem zebrać dla Was wszystkie, jakie udało się ostatnimi czasy znaleźć, pochodzące jednocześnie z wiarygodnych źródeł.

  • W produkcji pojawią się Szturmowcy Śmierci (ang. Death Troopers). Będzie to pierwszy raz w historii, gdy te elitarne jednostki Imperium zostaną ukazane w filmie. 

sh.bmp

  • Z planu filmowego wyciekło zdjęcie przedstawiające 3 rodzaje hełmów, jakie pojawią się w filmie. O ile środkowy jest oczywiście elementem ekwipunku szturmowców, o tyle dwa pozostałe stanowią nowość.

aaa

  • Rebelianci w filmie mają być wspierani przez przeprogramowanego imperialnego droida. Opisany został jako postać, która ma wzbudzić ogromną sympatię wśród fanów Star Wars. Najprawdopodobniej będzie to droid humanoidalny.
  • Swoje „pięć minut” będą miały także AT-AT, które pojawią się w jednej z batalistycznych scen.
  • W produkcji ukazany zostanie Darth Vader. Co więcej, ma on odegrać dość istotną rolę, nie zaś pomniejszą, jak zakładano wcześniej. Będzie uczestniczył także w scenach batalistycznych.
  • Film opisywany jest jako najbrutalniejszy w historii Gwiezdnych Wojen. Jak twierdzą plotki, twórcy nie będą tym razem „bali się krwi”.

Trzeba przyznać, że wszystkie te informacje brzmią obiecująco. Miejmy nadzieję, że choć część z nich się sprawdzi. Rogue One swoją premierę będzie miał w grudniu 2016 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.