Gwiezdne Wojny - Historie

Zdjęcia do „Rogue One” zakończone

Jak informują przedstawiciele Disney, zdjęcia do filmu Rogue One: A Star Wars Story, który swoją premierę będzie miał 15 grudnia tego roku, są już praktycznie ukończone. Na tym etapie pozostała już obróbka filmu, efekty specjalne oraz wszystko co mieści się w określeniu „dopieszczenie” produkcji. 

Co więcej, jak twierdzi Disney, praca reżysera – Garetha Edwardsa – bardzo przypadła do gustu koncernowi filmowemu. CEO (ang. Chief Executive Officer) firmy – Robert Iger – nie miał praktycznie żadnych zastrzeżeń do materiału, jaki reżyser pokazał po zakończeniu zdjęć. 

bob iger staying on

Absolutnie kochamy to, co zobaczyliśmy. To pierwsza z mniejszych, samodzielnych produkcji w świecie Star Wars i już w tej chwili jesteśmy w trakcie tworzenia kolejnej.

Wygląda na to, że nic nie zagraża wyznaczonej na koniec roku premierze i, o ile nie stanie się nic poważnego, pozostaje już tylko czekać do grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.