Książki i komiksy

Komiksowa adaptacja „Przebudzenia Mocy” zapowiedziana na czerwiec

Marvel Comics zapowiedział niedawno pojawienie się komiksowej adaptacji Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia Mocy. Ukazano także kilka grafik, przedstawiających szkice głównych bohaterów filmu i komiksu.

Pisaniem tekstów zajmie się Chuck Wendig – autor m.in. takich tytułów, jak Star Wars Koniec i Początek. Za stronę graficzną komiksów odpowiada Luke Ross. Jak mówi Jordan D. White – jeden z twórców pracujących w Marvel Comics:

Przebudzenie Mocy zwaliło nas wszystkich z nóg, gdy po raz pierwszy obejrzeliśmy film. Nie mogliśmy się doczekać, gdy w końcu będziemy mogli zacząć rozwijać tych niezwykłych bohaterów, którzy się tam pojawili. Teraz mamy szansę, by przenieść ich na strony naszego komiksu, który będzie wierną adaptacją filmu, tak przez nas uwielbianego! Po pierwsze, wszyscy jesteśmy fanami i kochamy pracę nad tym tytułem!

Finn-5b615

Poe-7091a

Rey-c3f64

Komiks ukaże się w czerwcu 2016 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.