Gry

John Boyega pyta EA, czy do gry “Star Wars: Battlefront” dodany zostanie single player

Świat gier komputerowych nieczęsto jest kojarzony ze znanymi gwiazdami srebrnego ekranu. Poza pewnymi wyjątkami, niewielu aktorów, tym bardziej tych dużego formatu, publicznie wypowiada się w kwestii jakichkolwiek tytułów ze świata gier wideo.

Okazuje się jednak, że John Boyega (Finn w Gwiezdnych Wojnach: Przebudzeniu Mocy) należy do tej mniejszości i od lat jest fanem całej serii Star Wars Battlefront. Aktor postanowił dać temu wyraz i na twitterowym profilu EA Star Wars zapytał twórców, czy fani mogą w przyszłości spodziewać się dodania do gry trybu kampanii dla pojedynczego gracza.

12768310_730358487066672_6994431125568484048_o

@EAStarWars Czy fani dostaną pełny tryb kampanii dla pojedynczego gracza? To znacznie lepszy i przyjemniejszy sposób, by nauczyć się sterowania w grze.

@JohnBoyega Czy miałeś okazję spróbować Misji?

@EAStarWars Tak, uważam, że były świetne! Ale tym bardziej pozostawiają mnie z niezaspokojoną chęcią zagrania w coś fabularnego. Mogę odwiedzić Waszą siedzibę w Wielkiej Brytanii?

Odpowiedź od brytyjskiego oddziału EA nadeszła błyskawicznie…

eaeaea

A więc mamy randkę 😉

Wygląda na to, że “gdzie fani nie mogą, tam gwiazdę poślą”. Może to, co nie udało się fanom, uda się Johnowi i przekona on Electronic Arts, by w przyszłości pomyślano nad pełnoprawną kampanią do gry, której wielu fanów naprawdę oczekuje?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.