Gwiezdne Wojny - Historie

Plotka: Jeden z czarnych charakterów „Rogue One” ujawniony?

Mający niedawno miejsce w Niemczech Nuremberg Toy Fair 2016, obfitował w wiele informacji, dotyczących między innymi tego, jaka przyszłość czeka Gwiezdne Wojny i ich odpowiedniki w świecie LEGO.

Na jednym z wielu paneli, organizowanych przez giganta z Danii, omawiano tytuły sagi Star Wars, które znajdą swoje odzwierciedlenie w świecie klocków, zaś pośród omawianych pozycji był zbliżający się Rogue One: A Star Wars Story. Nie byłoby tutaj nic zaskakującego, ani dziwnego, gdyby nie fakt, że grafika, która miała symbolizować wspomniany tytuł, przedstawiała Slave’a I – statek kosmiczny najbardziej rozpoznawalnego łowcy nagród w galaktyce – Boby Fetta

Czy jest to wpadka Lucasfilm i LEGO, przez którą ujawniono przedwcześnie jedną z istotniejszych postaci, czy też może zwykła pomyłka? Pozostaje czekać i wypatrywać kolejnych informacji na temat tegorocznej produkcji w uniwersum Star Wars.

Film użytkownika The Lighter Side of the Force, który omawia domniemany przeciek, możecie obejrzeć poniżej. 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=gGtL-utF2Hc&w=500&h=315]

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.