Konkurs

KONKURS: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/powinnaś być uczniem Kylo Rena?

Obiecany konkurs dla naszych czytelników nareszcie nadszedł! Co trzeba zrobić, aby wziąć udział i mieć szansę na zwycięstwo? Zadanie jest proste i przyjemne. Napiszcie w komentarzach pod tym artykułem (tu, na stronie, NIE pod artykułem na Facebooku), dlaczego, Waszym zdaniem, bylibyście najodpowiedniejszymi kandydatami na uczniów Kylo Rena oraz udostępnijcie nasz post na swojej tablicy na Facebooku, z dopiskiem #RebelianckieSzumowiny.

Autor najlepszego oraz najciekawszego komentarza, otrzyma od nas nagrodę, w postaci 30 cm figurki Kylo Rena od firmy Hasbro.

Konkurs trwa od 13.03.2016 (od 14:00) – 20.03.2016 (do 23:59).

Powodzenia i czekamy na Wasze zgłoszenia!


REGULAMIN KONKURSU

§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem Konkursu jest właściciel strony internetowej „Star Wars: Rebelianckie Szumowiny”
2. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na stronie https://rebe1scum.wordpress.com/ oraz na stronie https://www.facebook.com/RebelScum2015 do dnia 20 marca 2016 roku (do godziny 23:59).

§ 2
WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba, która:
a) ukończyła 13 rok życia.
2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących warunków:
a) osoba biorąca udział w Konkursie musi wypełnić warunki uczestnictwa, które zawarte są w opisie konkursu – odpowiedzieć w komentarzu oraz udostępnić powyższy post na swojej tablicy za pośrednictwem portalu Facebook

§ 3
NAGRODY
1. Nagrodą w Konkursie jest: Figurka kolekcjonerska od firmy Hasbro – „Kylo Ren”
2. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu, Organizator powołuje komisję konkursową. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.
3. Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej w przeciągu 2 (dwóch) dni roboczych od zakończenia Konkursu, na stronie internetowej Organizatora.
8. Za przekazanie nagrody zwycięzcom odpowiedzialni są: „Star Wars: Rebelianckie Szumowiny”.

§ 4
DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU
1. Warunkiem otrzymania nagrody w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu do wysyłki, numeru tel. kontaktowego, niezbędnych do przekazania nagrody.
2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin, Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

§ 5
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronie https://rebe1scum.wordpress.com
Organizator zastrzega, że nie wysyła nagród konkursowych poza granice Rzeczpospolitej Polskiej.

15 odpowiedzi »

 1. Łaknę odcięcia się od swojej przeszłości. Znalezienia ukojenia w gąszczu spraw istotnych, godnych całkowitej uwagi. Pragnę się rozwijać. Na nic moje starania, chęci, na nic wszelkie próby. Nie sprawdziłam się w swoim dotychczasowym życiu. Byłam okrutna, raniąc najbliższych mi ludzi. Gniew na dobre wkroczył w moją codzienność, wyniszcza mnie od środka i buduje zarazem. Chcę się urodzić na nowo. Dla siebie. Dla ciemności. Chcę zanurzyć się w jej głębi i czuć zło wypełniające mnie od środka. Chcę tonąć w marazmie słów, gestów, milczenia, by wrażliwość zamienić w znieczulicę. Uginam się jak trzcina na wietrze, lecz mam w sobie moc, by się nie łamać. Wszystkimi swoimi zmysłami wyczuwam zagrożenie, jednak nie uciekam, stawiając czoła przeciwnościom. Jestem zwinna. Potrafię w kilku ruchach unicestwić przeciwnika. Korzystam z tego aż nadto, podążając za swoimi zwierzęcymi instynktami. Jeśli jednak zostanę tu, gdzie jestem, zginę na zawsze, bo nie wiem, qou vado… Tylko otrzymanie miejsca u boku Mistrza, będzie dla mnie prawdziwym odrodzeniem. Obróciłabym wreszcie swe zdolności ku prawdziwej sile, której On jest zwierzchnikiem. Wiernie wypełniałabym rozkazy, walcząc o najwyższe zaszczyty dla Niego. Zło powinno stać się celem samym w sobie nas wszystkich, byśmy mogli przejść przez życie bez trosk i cierpienia.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Według mnie powinien zostać uczniem Kylo Rena aka Bena Solo ponieważ :
  Zaprojektowałbym mu maskę nie wyglądającą jak spłaszczony dziób kaczki oraz skrytykowałbym jego pelerynę podrapaną przez jego kota! Kupiłbym mu piłeczkę antystresową w stylu Najwyższego Porządku, a jakby to nie pomogło to bym zapisał go do psychoterapełty, który (oby) napewno pomoże mu w opanowaniu gniewu.
  No i oczywiście wymieniłbym mu miecz świetlny, ponieważ te jego dwa małe kikuty jedyne co zrobiły to przypaliły Finnowi jego kurtkę z Reserved. Mógłbym mu zrobić replikę miecza Vadera który w przeciwieństwie do miecza Bena nie miał drgawek z ekscytacji że jest w posiadaniu lorda Sith.
  Prawie bym zapomniał! Musiał bym mu powiedzieć jedno: Jeśli we wszystkim co mroczne i złe naśladujesz Vadera to po co zbudowałeś Gwiazdę Śmierci 3!!! Vader zbudował pierwszą wybuchła. Imperator zbudował drugą wybuchła. Ty zbudowałeś trzecią i co? Ronald Wesley…. To znaczy Generał Hux musiał no ciebie przylecieć pięć minut przed WYBUCHEM tego łamać a praw fizyki!!!!
  Dobra ja też sobie kupię tę antystresową piłeczkę, ale założę się jakbym był jego uczniem to epizod 8 stanie się najlepszą częścią gwiezdnych wojen!!!

  Polubione przez 1 osoba

 3. To oczywiste, że to ja powinnam zostać uczniem Kylo Rena, ponieważ potrzebuje on ucznia pojętnego, z mrocznymi i nieco wygórowanymi ambicjami, takimi jakie posiada on sam. Zawężając pole poszukiwań, powinna to być dziewczyna o silnym charakterze, która odpowiednio by mu pomogła w ustabilizowaniu mocy i posługiwaniu się manipulacją, w czym, jak wiadomo, kobiety są mistrzyniami. ;) Jak na użytkownika ciemnej strony przystało, nieskromnie przyznam, że wszystkie te cechy posiadam, a każdego innego kandydata pokonałabym z łatwością ( bo czego się nie zrobi dla ciemnej strony lub figurki mistrza ;) ). Aby w pełni wykorzystać wspólny potencjał, trzymając się reguły dwóch – mistrza i ucznia, pomogłabym mu obalić Snoke’a, by móc rządzić galaktyką i dokończyć dzieło Vadera. A w miarę upływu czasu, myślę, że przyszłaby moja pora na przejęcie władzy, by stać mistrzem i ostrożniej wybrać własnego ucznia, nie popełniając błędów poprzedników :D

  Polubione przez 1 osoba

 4. Kto mógłby być lepszym uczniem Kylo niż osoba tak bardzo do niego podobna jak ja. Od kiedy dowiedziałam się kim jest Darth Vader marzę by podążać jego śladami. Kylo mógłby mnie wyszkolić i razem dokończylibyśmy dzieło jego wspaniałego dziadka. Tak samo jak w przypadku mojego przyszłego nauczyciela pojawił się konflikt pomiędzy jasną a ciemną stroną Mocy, ale z tak niezwykłym rycerzem Ren przestałabym mieć wątpliwości. Doskonale rozumiem jego wybuchy gniewu i niszczenie wszystkiego naokoło, bo sama mam chwilę gdy mam ochotę zamienić wszystko wokół w Alderaan, albo udusić kogoś za pomącą Mocy. Kylo pochodzi z rodziny, w której Mocy była najsilniejsza w całej Odległej Galaktyce, ale we mnie Moc jest równie wielka. Szybko się uczę i na pewno nigdy by się na mnie nie zawiódł. Jestem wszechstronna i potrafię poradzić sobie w wielu trudnych sytuacjach. Byłabym oddanym uczniem i nic nie stanęłoby na mojej drodze do potęgi. Razem zawładnęlibyśmy Galaktyką i rządzili ją ramię w ramię. Nasi przeciwnicy nie mieliby ze mną żadnych szans i wreszcie udałaby się zlikwidować wszystkich rycerzy Jedi oraz Ruch Oporu.

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.