Filmy

Harrison Ford zapytany o możliwość ożywienia Hana Solo: „W kosmosie wszystko jest możliwe”

Już niebawem (1 kwietnia w wersji cyfrowej i 5 kwietnia na płytach) premiera wyczekiwanych przez wielu fanów Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia Mocy w edycji Blu-ray. Z tej okazji, Harrison Ford udzielił niedawno wywiadu, który ma być elementem akcji promocyjnej płytowego wydania VII Epizodu Sagi.

Z uwagi na to, że oficjalnie zniesiono już ograniczenia względem spoilerów z filmu, Ford mógł spokojnie wypowiedzieć się na temat śmierci granej przez siebie postaci oraz swojej, niezbyt popularnej w środowisku fanów, chęci do uśmiercenia słynnego szmuglera, jeszcze za czasów nagrywania oryginalnej trylogii.

Chciałem, by Han Solo poświęcił się dla dobra innych postaci, żeby wniósł trochę powagi do historii… Byłem niezwykle zachwycony, mogąc współtworzyć coś z tyloma osobami, pracować nad skryptami, co do których jakości miałem całkowite przekonanie, grać z aktorami, z którymi praca była czystym marzeniem, oraz z reżyserem, mającym twarde i zarazem wyrozumiałe podejście do sprawy.

Ford, zapytany o to, czy był w jakiś sposób emocjonalnie przywiązany do swojej postaci, odpowiedział:

Nie. Miałem nadzieję, że publiczność doświadczy pewnego emocjonalnego zrozumienia postaci. Chcę, aby widzowie doświadczali bohatera i jego przygód, ale nie powinni mieć przy tym wrażenia, że go znają. Chciałem, żeby byli emocjonalnie zaangażowani tylko w to, co dzieje się z nim na ekranie.

Zapytano go także, czy uważa, że Solo może kiedykolwiek zawitać ponownie pośród żywych:

W kosmosie i w filmach wszystko jest możliwe.

Wypowiedzi aktora są dość ogólnikowe i lakoniczne, lecz niczego innego nie można było się spodziewać. Nawet, jeśli twórcy kiedykolwiek planowaliby przywrócenie słynnego szmuglera do życia, aktor na pewno nie mógłby tego teraz zdradzić. Czy Han Solo powinien zmartwychwstać? Czy w ogóle powinien był ginąć? Pozostawiamy te pytania bez odpowiedzi, byście sami dopisali własną wersję wydarzeń. 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.