FilmyGwiezdne Wojny - Historie

Daisy Ridley odpowiada na plotki o powiązaniu Rey i Jyn Erso

Emocje po pierwszym trailerze Rogue One jeszcze nie opadły, a spekulacje na temat głównych bohaterów produkcji już rozgrzewają fandom Star Wars do czerwoności.

MTV_Daisy_Ridley_2

Do jednej z takich plotek odniosła się niedawno Daisy Ridley (Rey w Przebudzeniu Mocy), w wywiadzie dla telewizji MTV, dementując pogłoski, jakoby Jyn Erso – bohaterka Łotra Jeden – była matką młodej poszukiwaczki złomu:

To nie jest już nawet śmieszne. Fakt, że jest biała i ma brązowe włosy, nie oznacza, że musi być matką Rey.

Aktorka w tym samym wywiadzie potwierdza także, że wie, kim są rodzice Rey, a dowiedziała się tego ze skryptów VII Epizodu. Stwierdziła jednocześnie, że dla niej informacje o pochodzeniu bohaterki nie stanowią istotnego elementu historii i dziwi się tym fanom, dla których jest to tak istotna sprawa:

To zabawne, że ludzie uważają to [pochodzenie] za tak istotnie. Dla mnie nie jest.

Daisy przyznała także, że nie ma pojęcia, czy Rey jest Jedi:

Nie wiem, czy jestem Jedi. Nie sądzę, żebym była, ale nie wiem.

Można zauważyć, że odpowiedzi aktorki podszyte są nutą… irytacji? Być może częste udzielanie odpowiedzi na te same i coraz to nowsze spekulacje zaczyna dawać się jej we znaki. Prawda jest jednak taka, że fani zawsze będą ciekawi tego, co dzieje się za kulisami i tego, co ma przynieść przyszłość. Tak już jest zbudowany świat rozrywki – czy nam się to podoba, czy nie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.