Gry

[STAR WARS: BATTLEFRONT] Nowe szczegóły na temat najbliższej przyszłości gry

Oficjalny profil EA Star Wars opublikował dziś na swoim blogu wpis, z którego możemy dowiedzieć się co nieco o tym, co przyniesie nam wiosna w grze Star Wars Battlefront. Jest na co czekać! Wpis znajdziecie poniżej.


Do społeczności Star Wars™ Battlefront™:

Rok 2016 był dla nas jak dotąd bardzo pracowity. Udostępniliśmy fanom Star Wars Battlefront mnóstwo nowej darmowej* zawartości, a posiadaczom przepustki sezonowej dodatek zatytułowany Zewnętrzne Rubieże. Cieszymy się, że spodobały wam się nowe mapy zlokalizowane na Hoth, Tatooine, Sullust i Endorze, że zdobywacie nowe uzbrojenie za pośrednictwem zleceń od Huttów i że posiadacze dodatku Zewnętrzne Rubieże chętnie korzystają z nowych bohaterów: Greedo i Niena Nunba. Jak zwykle jesteśmy pod ogromnym wrażeniem waszych dokonań, którymi się z nami dzielicie:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=W6jKJlAfe5c&w=1120&h=630]

Cały czas wsłuchujemy się w opinie społeczności i pracujemy nad kolejnymi ulepszeniami gry. Nie możemy się już doczekać chwili, gdy je Wam udostępnimy. W nadchodzących miesiącach możecie spodziewać się następującej darmowej* zawartości:

  • Nowe wydarzenia w grze – kolejne weekendy z podwójną punktacją, misje społecznościowe i nagrody za logowanie do gry, a więc mnóstwo okazji do zdobycia dodatkowego doświadczenia, kredytów i przedmiotów.
  • Nowe zlecenia od Huttów – możliwość odblokowania kolejnych gwiezdnych kart, takich jak „Berserker”, „Bomba bactowa” czy „Neutralizator jonowy”.
  • Więcej nowej zawartości! Mamy kilka dodatkowych niespodzianek dla tych fanów, którzy domagali się, byśmy wprowadzili do Star WarsBattlefront więcej możliwości zabawy offline. Dalsze informacje wkrótce.
  • Specjalnie z okazji 4 maja – na Dzień Star Wars™ zaplanowaliśmy dla was ekstra wydarzenia w grze. Ujawnimy je wkrótce.

W czerwcu posiadacze przepustki sezonowej otrzymają dostęp do drugiego cyfrowego dodatku zatytułowanego Star Wars™ Battlefront™ Bespin. Tym razem zabierzmy fanów do Miasta w Chmurach i w jego okolice, oddając w ich ręce cztery nowe mapy przeznaczone do najpopularniejszych trybów. Przygotujcie się na widok maszyn AT-AT w Mieście w Chmurach, na podniebne pojedynki w trybie „Eskadra”, a nawet na wizytę w komorze zamrażania karbonitowego. Oczywiście dodamy też kolejne blastery i gwiezdne karty, nowy tryb rozgrywki oraz dwóch słynnych bohaterów – Lando Calrissiana i bezlitosnego łowcę nagród Dengara.

Wiemy, że bohaterowie są tym, co lubicie w naszej grze najbardziej. Dlatego z radością potwierdzamy, że w ramach przepustki sezonowej Star Wars Battlefront udostępnimy w sumie ośmiu bohaterów (wliczając w to Greedo i Niena Nunba z dodatku Zewnętrzne Rubieże) – dwóch w dodatku Gwiazda Śmierci i dwóch kolejnych w czwartym dodatku, którego jeszcze nie ujawniliśmy. Więcej na temat bohaterów dowiecie się latem.

Pozdrawiam Was w imieniu ekipy DICE i mam nadzieję, że zobaczymy się wkrótce na polu walki! Niech Moc™ będzie z Wami!

Craig McLeod
Producent
Star Wars Battlefront


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.