Gwiezdne Wojny - Historie

Snoke nie pojawi się w „Łotrze Jeden” w żadnej formie

Po pierwszym oficjalnym trailerze, zapowiedzianego na grudzień tego roku Rogue One: A Star Wars Story, w środowisku fanów Gwiezdnych Wojen pojawiło się sporo spekulacji na temat widzianego w pewnym momencie trailera zbiornika z bactą, przed którym klęczy postać w czarnej szacie.

fgh

Wielu ze spekulujących fanów wskazywało, że bardzo prawdopodobnym jest, iż w zbiorniku znajduje się sam przywódca Najwyższego Porządku – Snoke, zaś osobą klęczącą przed zbiornikiem jest Imperator Palpatine (jakkolwiek szalenie to brzmi…). 

Teoria miała swoje mocne i słabe strony, jednak ostatecznie temat zamknął twitterowy wpis  (dyrektora kreatywnego Lucasfilm), w którym kategorycznie zaprzeczył on, jakoby Snoke miał pojawić się w spin-offie Star Wars.

Bez tytułu

Snoke’a nie ma w Rogue One. W żadnej formie. To samodzielny film.

Wpis Pablo rzucił nieco światła na kwestię feralnego momentu trailera, jednak nie odpowiedział na pytanie, kto znajduje się we wspomnianym zbiorniku. Pozostaje czekać na nowe teorie fanów (których z pewnością przybędzie), lub premierę filmu, zapowiedzianą na połowę grudnia tego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.