Gwiezdne Wojny - Historie

Mads Mikkelsen o swojej roli w „Łotrze Jeden”

Od momentu pojawienia się trailera Łotra Jeden, hype związany z nadchodzącym filmem rośnie z dnia na dzień. O ile urywki w zwiastunie ujawniły co nieco na temat filmu, o tyle zabrakło tam pewnego istotnego elementu… Czy może raczej istotnej postaci.

Wiedzieliśmy już dość długo, że rolę w Rogue One: A Star Wars Story ma odegrać Mads Mikkelsen – aktor znany chociażby z roli w Rocheforta w Trzech Muszkieterach (2011), czy Hannibala Lectera w serialu Hannibal (2013-2015). Nie było jednak do tej pory jasne, jaka będzie wspomniana rola, zaś trailer niczego w tej kwestii nie wyjaśnił. W niedawnym wywiadzie dla serwisu Sky News, aktor postanowił jednak zdradzić naturę swojego udziału w produkcji Lucasfilm i Disneya:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=lZo-wA-vqWY&w=854&h=480]

Artysta, zapytany o to, co czuł, gdy studio zgłosiło się do niego w sprawie roli w filmie, odpowiedział:

Byłem trochę przestraszony. Nie byłem pewien, czy mam nosić kostium szturmowca, czy coś podobnego. Nie byłem nawet pewien, czy bym do tego pasował. Przeczytałem jednak skrypt i był wspaniały. Felicity Jones ma zagrać tę uroczą, młodą, silną kobietę, a ja jej ojca.

Zapytano także Mikkelsena, czy może zdradzić coś na temat pojawienia się w filmie Dartha Vadera:

Tak, mogę. Ale nie zdradzę.

Plotki na temat roli aktora w filmie pojawiały się już wcześniej, jednak roli ojca młodej bohaterki mało kto się spodziewał. Zastanawiającym jest, że nie pokazano tego w zwiastunie filmu. Może to oznaczać, że rola jest na tyle mała, iż zrezygnowano z umieszczenia postaci ojca w trailerze, lub na tyle istotna, by tego nie robić.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.