Gwiezdne Wojny - Historie

Alden Ehrenreich niemal na pewno będzie nowym Hanem Solo

Nie tak dawno pisaliśmy o przeciekach dotyczących castingu do roli młodego Hana Solo, w Antologii Hana Solo, której produkcja niebawem rusza pełną parą, a premiera przewidziana jest na rok 2018. Jak się okazuje, aktor mający przejąć pałeczkę po leciwym Harrisonie Fordzie, to ten sam, który pojawił się we wspomnianych przez nas przeciekach z poprzedniego newsa – Alden Ehrenreich.

Informacje na ten temat zmieściły już znane i wiarygodne serwisy, takie jak Page Six, Deadline i Variety. Nie są to fakty potwierdzone jeszcze ani przez Lucasfilm, ani Disney, jednakże sądząc po kalibrze serwisów, które tematem się zajęły, jest to tylko kwestią czasu.

Jak pisze Page Six:

Jeden z informatorów powiedział nam o 26-letnim Ehrenreichu, który grał m.in. w „Hail, Caesar!”. Alden zaimponował zarówno przedstawicielom Lucasfilm, jak i Disney. Wszystko jest praktycznie przyklepane.

Pozostaje nam jedynie pogratulować młodemu aktorowi jego nowej roli, która będzie zarówno wielkim wyróżnieniem i prestiżem, ale także ogromną odpowiedzialnością. „Stara gwardia” fanów Gwiezdnych Wojen, to grupa, którą niełatwo będzie przekonać do możliwości zastąpienia Harrisona Forda kimkolwiek. Nie oznacza to jednak, że nie warto próbować.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.