Alden Ehrenreich niemal na pewno będzie nowym Hanem Solo


Nie tak dawno pisaliśmy o przeciekach dotyczących castingu do roli młodego Hana Solo, w Antologii Hana Solo, której produkcja niebawem rusza pełną parą, a premiera przewidziana jest na rok 2018. Jak się okazuje, aktor mający przejąć pałeczkę po leciwym Harrisonie Fordzie, to ten sam, który pojawił się we wspomnianych przez nas przeciekach z poprzedniego newsa – Alden Ehrenreich.

Informacje na ten temat zmieściły już znane i wiarygodne serwisy, takie jak Page Six, Deadline i Variety. Nie są to fakty potwierdzone jeszcze ani przez Lucasfilm, ani Disney, jednakże sądząc po kalibrze serwisów, które tematem się zajęły, jest to tylko kwestią czasu.

Jak pisze Page Six:

Jeden z informatorów powiedział nam o 26-letnim Ehrenreichu, który grał m.in. w „Hail, Caesar!”. Alden zaimponował zarówno przedstawicielom Lucasfilm, jak i Disney. Wszystko jest praktycznie przyklepane.

Pozostaje nam jedynie pogratulować młodemu aktorowi jego nowej roli, która będzie zarówno wielkim wyróżnieniem i prestiżem, ale także ogromną odpowiedzialnością. „Stara gwardia” fanów Gwiezdnych Wojen, to grupa, którą niełatwo będzie przekonać do możliwości zastąpienia Harrisona Forda kimkolwiek. Nie oznacza to jednak, że nie warto próbować.

Reklamy

2 thoughts on “Alden Ehrenreich niemal na pewno będzie nowym Hanem Solo

  1. Pingback: Zdjęcia do filmu o młodym Solo ruszą wraz z początkiem 2017 roku – Rebelianckie Szumowiny

  2. Pingback: Emilia Clarke zagra w spin-offie o Hanie Solo! – Rebelianckie Szumowiny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s