Książki i komiksy

Pierwsze spojrzenie na marvelowski komiks o Hanie Solo

Wygląda na to, że twórcy Gwiezdnych Wojen uznali, iż film o młodym Hanie Solo nie zaspokoi wystarczająco tęsknoty fanów za słynnym szmuglerem. Jeszcze marcu zapowiedziano wypuszczenie (przez wydawnictwo Marvel) komiksowej serii przygód przemytnika, zaś kilka dni temu serwis Nerdist opublikował ekskluzywne szkice pierwszego numeru serii. 

Akcja komiksów osadzona będzie pomiędzy IV a V częścią Star Wars i ma opowiadać o śmiertelnie niebezpiecznym wyścigu statków kosmicznych, w którym Solo postanawia wziąć udział.

Marvel zamieścił także oficjalny opis pierwszego komiksu z serii:

Han solo w końcu zapisał swój statek na Wyścig Smoczej Pustki – niesławny, toczący się o wysokie stawki, wyścig pośród gwiazd. Wiecie, jeden z tych, o których wygraniu Han zawsze marzył. Jest jednak jeden haczyk – dostanie się do tego legendarnego wyścigu jest także ściśle tajną misją, zleconą przez Księżniczkę Leię i Rebelię! Czy przemytnik skupi się na misji? Co ważniejsze – czy będzie w stanie ukończyć ją sukcesem, jednocześnie zachowując prowadzenie w wyścigu?

Pierwszy numer serii pojawi się na sklepowych półkach 15 czerwca tego roku (USA).

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.