Gwiezdne Wojny - Historie

Problemy twórców „Łotra Jeden” – Disney nie przyklasnął testowej edycji filmu

Dopiero pisaliśmy o plakacie promocyjnym na Star Wars Celebration Europe, którego motywem przewodnim mają być bohaterowie nadchodzącego filmu Rogue One: A Star Wars Story, a dziś docierają do nas niepokojące wieści o samej produkcji. Jak informuje m.in. serwis PageSix, przedstawiciele koncernu Disney nie byli zadowoleni z efektów, jakie do podczas zdjęć na planie filmowym osiągnął reżyser Gareth Edwards (twórca Godzilli z 2014 roku). 

Na polecenie producenta, ekipa filmowa ma powtórzyć ponad miesiąc pracy na planie filmowym. W skali całej dotychczasowej produkcji, jest to naprawdę kawał czasu. Z przecieków, do których dotarli redaktorzy PageSix, wynika, że film jest w tym momencie mniej zajmujący i interesujący, niż Przebudzenie Mocy. Nie jest to może bardzo deprymująca wieść, jednak biorąc pod uwagę fakt, że LucasFilm zamierza przebić Łotrem sukces VII Epizodu, jest ona sygnałem, że faktycznie należy coś zmienić w koncepcji. 

Disney pokładał wielkie nadzieje w Edwardsie, którego uznano za reżysera zdolnego nakręcić blockbustera. Miejmy nadzieję, że poprawki zlecone przez koncern okażą się wystarczające i wyczekiwana produkcja zadebiutuje w kinach z przytupem.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=JY6Bb5FDyEM&w=854&h=480]

Łotr Jeden: Gwiezdne Wojny – Historie ukaże się na srebrnych ekranach w połowie grudnia 2016 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.