Gwiezdne Wojny - Historie

Zdjęcia do filmu o młodym Solo ruszą wraz z początkiem 2017 roku

Aktor, mający przejąć pałeczkę od wiekowego Harrisona Forda, wcielając się w rolę młodego Hana Solo, został niedawno wybrany, zatem prace nad filmem o wczesnych latach słynnego szmuglera powoli zaczynają nabierać rumieńców – przynajmniej na papierze. Jak informuje serwis Biz Journals, zdjęcia do filmu mają rozpocząć się już w styczniu 2017 roku.

Informacja, choć niepotwierdzona oficjalnie przez LucasFilm, jest raczej wiarygodna, ponieważ o rozpoczęciu prac nad filmem wspomniał niedawno sam Lawrence Kasdan (scenarzysta Gwiezdnych Wojen: Imperium Kontratakuje, Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy), na Atlanta Jewish Film Festival. Kasdan, także i tym razem, ma zająć się pracą nad scenariuszem do produkcji. Za reżyserię filmu odpowiedzialni są Phil Lord i Christopher Miller. Kasdan stwierdził, że współpraca z obydwoma twórcami układa się świetnie.

Antologia Hana Solo trafi na ekrany kin 25 maja 2018 roku. Rolę Solo zagra w nim Alden Ehrenreich – aktor znany z takich produkcji, jak Ave, Cezar! czy Stoker.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.