Gwiezdne Wojny - Historie

To już oficjalne – Darth Vader pojawi się w „Łotrze 1”!

Do tej pory w wielu kwestiach dotyczących Łotra 1 mogliśmy sugerować się jedynie plotkami, domysłami oraz wieloma przeciekami z mniej lub bardziej wiarygodnych źródeł. Tym razem, dzięki czasopismu Entertainment Weekly, dowiadujemy się kilku oficjalnie potwierdzonych szczegółów na temat spin-offu, w tym najważniejszego – Darth Vader w końcu pojawi na wielkich ekranach.

Oto, co na temat zawartości najnowszego numeru czasopisma mówi opis prasowy:

W najnowszym numerze Entertainment Weekly, przynosimy Wam szczegóły na temat Rogue One: A Star Wars Story – filmu który przybliża nam historię tego, jak Rebelia weszła w posiadanie informacji o słabym punkcie najgroźniejszej broni Imperatora. To historia, na którą fani czekali od niemal 40 lat, zaledwie wspomniana w początkowych napisach Nowej Nadziei z 1977 roku, a teraz opowiedziana i rozwinięta.

000a3r54324-r2d2-ew1421 (1)

W najnowszym numerze EW zapowiedziano m.in.:

  • Oficjalne potwierdzenie roli Dartha Vadera w spin-offie.
  • Nowe informacje o Jyn Erso i jej ojcu, granym przez Madsa Mikkelsena.
  • Pełne detale na temat głównych bohaterów filmu, zjednoczonych w misji, od której zależą losy galaktyki.
  • Przybliżenie postaci głównego antagonisty, który najwyraźniej stara się zasłużyć za wszelką cenę na względy Imperatora oraz uniknąć gniewu Dartha Vadera.
  • Szczegóły na temat opisywanych niedawno poprawek do produkcji, o których opowiadają członkowie ekipy filmowej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.