Gwiezdne Wojny - Historie

15 lipca zobaczymy pełny zwiastun „Łotra Jeden”!

Jak informują organizatorzy Star Wars Celebration Europe, które odbędzie się w dniach 15-17 lipca 2016 w Londynie, już 15 lipca będziemy mieli okazję obejrzeć pełen zwiastun powstającego filmu Rogue One: A Star Wars Story.

Wedle informacji udostępnionych przez organizatorów, zwiastun ma trwać około 3 minuty i transmitowany będzie jednocześnie we wszystkich salach prelekcyjnych na imprezie, w telewizji ABC oraz Internecie. Panel, podczas którego wyświetlony będzie trailer, odwiedzą Gareth EdwardsKathleen Kennedy. Transmisja rozpocznie się około godziny 17:00 czasu polskiego. 

Na temat samego Rogue One wypowiedział się także Riz Ahmed – odtwórca roli pilota Bohdiego Rooka. Zapytany o poprawki nanoszone do filmu stwierdził, że nie są one niczym nadzwyczajnym w przypadku tak dużej produkcji i fani nie powinni się nimi przejmować. Jednocześnie aktor nadmienił, iż Łotr 1 będzie filmem całkowicie innym, niż jakikolwiek, który do tej pory powstał w świecie Gwiezdnych Wojen. Przede wszystkim ze względu na jego „wojenny” charakter. 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.