Seriale

Serial „Star Wars: Rebelianci” będzie miał wpływ na przyszłe filmy w świecie SW

Uniwersum Gwiezdnych Wojen ciągle udowadnia, że jest kapryśną i bardzo zmienną damą. Po tym, jak Disney wykupił Lucasfilm, usunięto 95% istniejącego kanonu, znanego także jako Expanded Universe. Jednakże potem, za sprawą istniejącego już serialu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów oraz powstającego Star Wars Rebelianci, rozpoczęto proces odbudowy świata w postaci nowego kanonu.Wszystko zaczyna wskazywać na to, że Star Wars Rebelianci będą mieć duży wpływ na przyszłe produkcje filmowe w świecie Gwiezdnych Wojen.

Rebelianci to animowana seria telewizyjna, opowiadająca o wydarzeniach mających miejsce na kilka lat przed Nową Nadzieją oraz (tu zaskoczenie) o grupie rebeliantów, sprzymierzonych w celu walki z uciskiem Imperium na wszelkie możliwe sposoby. Producentem serialu jest Simon Kinberg – człowiek, którego część z Was może znać, jako scenarzystę i współtwórcę filmów z serii X-Men.

Kinberg udzielił niedawno wywiadu dla serwisu Moviefone, w którym opowiadał m.in. o tym, jak trudno jest stworzyć świat, w którym istnieje wiele różnych produkcji na raz i jednocześnie trzeba te wszystkie twory umiejętnie spoić. Łączenie różnych produkcji nie jest dla ekipy z Lucasfilm niczym nowym (część postaci z serialu Wojny Klonów, obecna jest także w najnowszej serii telewizyjnej).

Co najbardziej interesujące, Kinberg stwierdził, że:

Ekipa cały czas stara się dopracować pewne elementy i postaci. Niewykluczone także, że w przyszłości doda je do filmów.

Doda do filmów? To mogłoby być bardzo interesujące, biorąc pod uwagę, że linia czasowa Rebeliantów bezproblemowo pokrywa się ze zbliżającym się Łotrem 1.

Pozostaje nam czekać na dalszy rozwój wydarzeń i mieć nadzieję, że twórcy trzymają dla nas w zanadrzu jakieś niespodzianki. 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.