Filmy

Disney publikuje galerię rysunków koncepcyjnych nowej planety w świecie Star Wars

Gdy czytacie tego newsa, w kalifornijskim Disneylandzie właśnie z mozołem powstaje Star Wars Land. Budowa kawałka świata Star Wars ruszyła w kwietniu tego roku i już niebawem oddana ma być do użytku i zwiedzania. 

Sam Disney postanowił w międzyczasie opublikować sporo rysunków koncepcyjnych całkowicie nowej planety w uniwersum Gwiezdnych Wojen, której 14 ha wycinek goście będą mieli okazję odwiedzić. Za pomocą grafik twórcy delikatnie sugerują, co czekać będzie na zwiedzających – a jedną z atrakcji ma być chociażby Sokół Millennium. 

Warunki klimatyczne na przedstawionej planecie przywodzą na myśl Naboo i gdyby nie fakt, że wiemy, iż jest to całkiem nowe miejsce, taki byłby nasz pierwszy strzał. Jak planeta będzie się nazywała faktycznie i kto ma ją zamieszkiwać? Tego dowiemy się prawdopodobnie niebawem.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.