Gry

[STAR WARS: BATTLEFRONT] Co nowego latem?

Na oficjalnym profilu EA Star Wars pojawił się wpis na temat najbliższej przyszłości gry Star Wars Battlefront. Twórcy zapowiedzieli sporą ilość atrakcji, czekających na graczy w ciągu najbliższych miesięcy, oraz, co ważniejsze, że we wrześniu ukaże się trzeci już dodatek do produkcji – Gwiazda Śmierci. Ma on wprowadzić m.in. nowy ekwipunek, mapy i… bitwy w kosmosie! Wygląda na to, że twórcy poszli po rozum do głowy i zaczęli słuchać graczy.

Więcej znajdziecie w poniższym wpisie:


Od premiery Star Wars™ Battlefront™ minęło już ponad pół roku. Przez ten czas wzbogaciliśmy grę o darmowe mapy do trybu dla wielu graczy, stroje w stylu Hoth dla bohaterów, poprosiliśmy też Hutta Jabbę, by za wykonywanie zleceń płacił wam potężnym uzbrojeniem. Posiadaczy dodatków zabraliśmy na Zewnętrzne Rubieże i do Miasta w Chmurach na Bespin. Teraz zaś pora na coś z zupełnie innej beczki.

Bez zbędnej zwłoki przejdźmy do rzeczy: wsłuchaliśmy się w wasze opinie o potrzebie wprowadzenia dalszych opcji rozgrywki offline i mamy dziś zaszczyt ogłosić premierę nowego trybu „Starcie”, który udostępnimy wszystkim posiadaczom Star Wars Battlefront.

Nowy tryb trafi do gry już 20 lipca i zaoferuje fanom możliwość walki z botami offline – w pojedynkę lub ze znajomym na podzielonym ekranie. (Tylko na konsolach) W „Starcie” można grać na wybranym poziomie trudności, w jednym z dwóch trybów: „Ataku AT-AT” lub „Eskadrze”, w słynnych lokacjach – od skutej lodem planety Hoth po wulkaniczną planetę Sullust. Mamy nadzieję, że ten całkiem nowy sposób zabawy w Star Wars Battlefront przypadnie wam do gustu.

A jeśli tryb offline was nie interesuje, na lato przygotowaliśmy też inne darmowe* wydarzenia w grze. Możecie się spodziewać zleceń od Huttów na kolejne typy broni, nagród za logowanie i okresów próbnych dodatku Bespin.
Następnie, we wrześniu, w ręce posiadaczy przepustki sezonowej trafi trzeci cyfrowy dodatek, Star Wars Battlefront Gwiazda Śmierci. Znajdą się w nim nowe mapy do walki lądowej i pojedynków w przestrzeni kosmicznej, nowe uzbrojenie i gwiezdne karty, a do tego dwóch nowych bohaterów, w tym kultowa postać, na którą wielu z was czekało. Nie jesteście posiadaczami przepustki sezonowej? Bez obaw, dodatek będzie dostępny w sprzedaży oddzielnie.

Zdajemy sobie sprawę, że o tym, co szykujemy, chcielibyście wiedzieć jak najwięcej. Dlatego zapraszamy na prezentację dodatku Gwiazda Śmierci podczas panelu EA Star Wars na konwencie Star Wars Celebration. Oglądajcie transmisję na żywo w sobotę 16 lipca o godz. 11:00 czasu PDT.

Niech Moc™ będzie z wami!

Dennis Brannvall
Główny projektant
Star Wars Battlefront

Źródło: EA Star Wars

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.