Gry

[STAR WARS: BATTLEFRONT] Dodatek Gwiazda Śmierci – znamy coraz więcej szczegółów

Panel firmy Electronic Arts, na odbywającym się w ten weekend Star Wars Celebration Europe, obfitował w informacje na temat kilku nowych gier w uniwersum Gwiezdnych Wojen, które mają ukazać się w najbliższych latach. Wisienką na torcie był jednak trailer i nowe szczegóły na temat DLC Gwiazda Śmierci do gry Star Wars Battlefront.

Trailer udowadnia, że bitwy w kosmosie w końcu zostaną dodane do gry, czego właściwie od premiery domagali się gracze. Co więcej, wygląda na to, że gwiezdne niszczyciele mają odgrywać teraz nieco bardziej aktywną rolę w rozgrywce, a nie tylko stanowić tło dla bitew, jak miało to miejsce dotychczas.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=pvKFHYb0oCU&w=560&h=315]

Ujawniono także, jacy bohaterowie zostaną dodani do rozgrywki. Po stronie Rebelii będzie to legendarny Chewbacca, zaś Imperium otrzyma pomoc od łowcy nagród – Bosska. Grafika koncepcyjna z dodatku sugeruje także, że rebelianci otrzymają posiłki, w postaci alderaańskich piechurów.

rendition1.img

Wrzesień dla fanów gry zapowiada się bardzo ciekawie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.