Saga Star Wars

Rian Johnson potwierdza – VIII Epizod dzieje się bezpośrednio po “Przebudzeniu Mocy”

 

Star Wars Celebration Europe już za nami. Warto jednak przypomnieć pewne istotne fakty, ujawnione nam podczas imprezy, a o których ciężko było wspomnieć w nawale informacji spadających na nas przez 3 dni pod rząd.

Reżyser VIII Epizodu Gwiezdnych WojenRian Johnson – potwierdził, podczas jednego z paneli poświęconych przyszłości sagi, że najnowsza część będzie działa się bezpośrednio po Przebudzeniu Mocy. Spekulacje na ten temat pojawiały się już wcześniej, gdy opublikowano zdjęcie Riana, wraz z Markiem Hamillem i Daisy Ridley, na Skellig Michael, gdzie odtworzona została sceneria ostatniego ujęcia VII Epizodu. Teraz wiemy już oficjalnie, że kolejna część będzie bezpośrednią kontynuacją TFA.

star-wars-episode-8-rian-johnson

Johnson przyznał, iż zdaje sobie sprawę, że łamie w ten sposób konwencję Gwiezdnych Wojen, wedle której kolejne części dzielił znaczny odstęp czasowy. Reżyser stwierdził jednak, że tego wymagała linia fabularna filmu i w przeciwnym wypadku cały wątek straciłby sens.

Premiera VIII części Gwiezdnych Wojen przewidziana jest na 14 grudnia 2017 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.