Filmy

Rian Johnson potwierdza – VIII Epizod dzieje się bezpośrednio po „Przebudzeniu Mocy”

 

Star Wars Celebration Europe już za nami. Warto jednak przypomnieć pewne istotne fakty, ujawnione nam podczas imprezy, a o których ciężko było wspomnieć w nawale informacji spadających na nas przez 3 dni pod rząd.

Reżyser VIII Epizodu Gwiezdnych WojenRian Johnson – potwierdził, podczas jednego z paneli poświęconych przyszłości sagi, że najnowsza część będzie działa się bezpośrednio po Przebudzeniu Mocy. Spekulacje na ten temat pojawiały się już wcześniej, gdy opublikowano zdjęcie Riana, wraz z Markiem Hamillem i Daisy Ridley, na Skellig Michael, gdzie odtworzona została sceneria ostatniego ujęcia VII Epizodu. Teraz wiemy już oficjalnie, że kolejna część będzie bezpośrednią kontynuacją TFA.

star-wars-episode-8-rian-johnson

Johnson przyznał, iż zdaje sobie sprawę, że łamie w ten sposób konwencję Gwiezdnych Wojen, wedle której kolejne części dzielił znaczny odstęp czasowy. Reżyser stwierdził jednak, że tego wymagała linia fabularna filmu i w przeciwnym wypadku cały wątek straciłby sens.

Premiera VIII części Gwiezdnych Wojen przewidziana jest na 14 grudnia 2017 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.