Gwiezdne Wojny - Historie

Kolejny bohater „Łotra 1” ujawniony

 

Lucasfilm ujawnił nowego bohatera, który pojawi się w filmie Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie. Oto oficjalny opis postaci, zaczerpnięty i przetłumaczony z oficjalnego profilu Star Wars.

Edrio Two Tubes [bo tak ma na imię bohater – przyp. red.] jest najemnym pilotem, który lata wraz ze swoim wspólnikiem, Benthicem. Obaj noszą przezwiska, będące odniesieniem do aparatów respiracyjnych, pozwalających ich Tognackim ciałom przetwarzać atmosferę bogatą w tlen. Planeta pochodzenia Edria – Yar Togna – została podbita i jest okupowana przez Imperium, zaś on sam został zmuszony do opuszczenia swojego świata i udania się na tułaczkę. W swym pragnieniu zemsty na Imperium, Edrio i Benthic sprzymierzyli się z Saw Gerrerą.

Co więcej, udało nam się poznać imię oraz rasę tzw. „Kosmicznej Małpy” – obcego o charakterystycznym, gardłowym śmiechu, który pokazany był w trailerze Łotra na SWCE.

hqdefault

Kosmita ma na imię Bistain, zaś jego rasa to Iakaru. Pełni on funkcję strzelca pokładowego w myśliwcu U-Wing.

Materiał, w którym ujawniono tę i kilka innych informacji, możecie obejrzeć poniżej.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=JGCR89WQ87g&w=560&h=315]

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.