Gwiezdne Wojny - Historie

Mads Mikkelsen zdradza, że poprawki zdjęć do „Rogue One” dobiegają końca

Mijają już niemal dwa miesiące od czasu, gdy dowiedzieliśmy się, że zdjęcia do filmu Łotr 1 będą potrzebowały pewnych poprawek. Trwają one już dość długo, zaś Mads Mikkelsen (aktor grający ojca głównej bohaterki filmu – Jyn Erso) oznajmił w niedawnym wywiadzie dla serwisu Digital Spy, że poprawki dobiegają już powoli końca. Tak aktor odniósł się do wspomnianej kwestii:

Digital Spy: Byłeś zaangażowany w poprawki do Łotra 1?
Mads Mikkelsen: Tak, byłem. O ile wiem, powoli dobiegają końca. To kwestia kilku dni.
Digitial Spy: Czy pokrzyżowały ci one jakieś plany? Zakładając, że nie byłeś przygotowany na to, że będą potrzebne?
Mads Mikkelsen: Nie, to całkiem normalne. Praktycznie każdy duży film, przy którym dane mi było pracować, potrzebował jakichś poprawek i dzwoniono po mnie, żebym znów stawił się na planie. Zawsze może zdarzyć się coś, co chcą poprawić, coś wyszło źle, albo po prostu twórcy pomyśleli, że dobrze byłoby dodać to i owo. To całkiem normalny proces podczas produkcji wysokobudżetowych filmów.
Gdy informacja o potrzebie powtórzenia zdjęć ujrzała światło dzienne, wielu fanów zmartwił ten fakt i pojawiło się sporo spekulacji, na temat rzekomej nieudolności reżysera, Garetha Edwardsa. Jeśli jednak wierzyć słowom Mikkelsena, poprawki nie stanowią ujmy dla zdolności ekipy, lecz są naturalnym elementem nagrań.

Premiera filmu Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie przewidziana jest na 15 grudnia 2016 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.