Seriale

Telewizja ABC i LucasFilm prowadzą negocjacje w kwestii nowego serialu w świecie Star Wars

Od niemal 10 lat w środowisku fanów, jak i szeroko pojętej branży rozrywkowej, krążą plotki na temat rzekomo powstającej serii telewizyjnej, osadzonej w realiach Gwiezdnych Wojen. Produkcją serialu Star Wars: Underworld – bo taki tytuł miał nosić – zajmować miał się ponoć sam George Lucas, jednakże kwestia sprzedaży LucasFilm Disneyowi i kilka innych czynników, przyczyniły się do zamrożenia projektu i schowania go do szuflady. Teraz jednak okazuje się, że plotki wcale nie były tak bezpodstawne i wyssane z palca, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Jak donosi magazyn Entertainment Weekly, dyrektor bloku rozrywkowego telewizji ABC – Channing Dungey – udzieliła niedawno wywiadu, w którym, zapytana o możliwą produkcję serialu w świecie Star Wars, przyznała, że nie tylko uważa to za świetny pomysł, ale także, że rozmowy na podobny temat trwają już z LucasFilm od jakiegoś czasu. Oto, co miała do powiedzenia Dungey:

Och, jako fan, absolutnie chciałabym powiedzieć 'tak’… Prowadziliśmy rozmowy na ten temat z Lucasem, prowadzimy je i prawdopodobnie dalej będziemy prowadzić. Myślę, że byłaby to świetna sprawa, gdyby udało nam się rozszerzyć naszą ofertę programową o Gwiezdne Wojny.

W późniejszej części wywiadu Dungey dodała, że miejsce i czas, w jakich miałaby toczyć się akcja serii, nie są jeszcze ustalone, co może sugerować, że rozmowy, choć trwają już jakiś czas, są jeszcze na zbyt wczesnym etapie, by zgłębiać się w szczegóły.

Jak wynika ze słów przedstawicielki ABC, serial nie będzie kolejną trójwymiarową animacją, lecz produkcją, w której zagrają aktorzy. Chyba każdy fan Gwiezdnych Wojen przyzna, że na podobne wieści czekaliśmy bardzo długo. Teraz pozostaje śledzić informacje na bieżąco, bo na pewno będziemy Was informować o rozwoju sprawy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.