Wydarzenia

Kenny Baker – aktor, który wcielił się w rolę R2-D2 – zmarł w wieku 81 lat

W wieku 81 lat zmarł Kenny Baker – odtwórca roli znanego nam wszystkim i kochanego droida R2-D2. Kenny wcielał się w rolę blaszanego bohatera we wszystkich częściach oryginalnej trylogii oraz w niektórych scenach tej prequelowej. 

Wielu aktorów i filmowców związanych ze światem Gwiezdnych Wojen wyraziło swoje kondolencje oraz ubolewanie poprzez media społecznościowe:

Mark Hamill: Żegnaj, Kenny Bakerze. Całe życie byłeś moim przyjacielem. Kochałem twój optymizm i determinację. Byłeś droidem, którego szukałem!

Ewan McGregor: To bardzo przykre słyszeć takie wieści. Wspaniale było pracować z Kennym.

Daniel Logan (Boba Fett): Jest mi tak smutno od momentu, gdy usłyszałem, że zmarł mój najdroższy przyjaciel. Odpoczywaj w spokoju, Kenny Bakerze. Kocham cię i będę tęsknił.

George Lucas: Kenny był prawdziwym gentlemanem i człowiekiem, który potrafił ciężko pracował nawet w najcięższych momentach.

Kenny_Baker-1

Żegnaj, Kenny. My, fani, dziękujemy Ci za ożywienie wspaniałej postaci i za to, że byłeś po prostu sobą!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.