Gwiezdne Wojny - Historie

Śmiertelnie chory fan otrzymał możliwość obejrzenia „Łotra 1” przed premierą

Od jakiegoś czasu w Internecie trwa zakrojona na szeroką skalę akcja, której celem było spełnienie prośby śmiertelnie chorego fana Star Wars, chcącego obejrzeć powstający właśnie film Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie jeszcze przed premierą. Jak donoszą zachodnie media, fan otrzymał od Disneya zgodę na obejrzenie wersji przedpremierowej.

Neil Hervey (bo tak nazywa się chory fan) dowiedział się jakiś czas temu, że pozostało mu jedynie kilka miesięcy życia, co sprawia, że mógłby on nie dożyć oficjalnej premiery filmu. W akcję mającą umożliwić przedwczesne udostępnienie filmu Harvey’owi zaangażowała się żona fana, hospicjum, w którym przebywa, oraz sam Mark Hamill, zaś akcja oznaczana była w mediach społecznościowych hashtagiem #RogueOneWish.

To już druga taka historia w ciągu ostatniego roku. Podobna miała miejsce przed premierą Przebudzenia Mocy, gdy Daniel Fleetham otrzymał możliwość obejrzenia filmu przed śmiercią.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.