Seriale

„Star Wars: Rebelianci” – znamy datę premiery pilotażowego odcinka trzeciego sezonu

Znamy już oficjalną datę premiery pierwszego odcinka trzeciego już sezonu serialu Star Wars Rebelianci. Jak informuje oficjalny fanpage „Rebelsów”, odcinek pilotażowy możliwy będzie do obejrzenia 24 września w USA (zapewne w okolicy tej daty pojawi się także wersja polska). Serial puszczany będzie tradycyjnie na kanale Disney X D.

Oto opis zbliżającego się sezonu:

Po założeniu sekretnej bazy na Attolonie załoga „Ducha”, teraz dowodzona przez o wiele potężniejszego Ezrę, wzmacnia rebeliancką flotę dzięki gromadzeniu nowych źródeł i rekrutowaniu tych, którzy są chętni stanąć przeciwko Imperium. Jednakże wysiłek zdławienia rebelii został teraz podjęty przez chłodno kalkulującego Wielkiego Admirała Thrawna, którego strategiczna, taktyczna i kulturalna intuicja czyni z niego zagrożenie, jakiemu jeszcze rebelia nie stawiła czoła. W sezonie trzecim Ezra i Sabine przyjmują nowe role i wyzwania, podczas gdy rebelianci przygotowują się do swojej największej misji – bezpośredniego uderzenia w Imperium.

13962551_635203553302938_4643389441809975113_n

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.