Saga Star Wars

VIII Epizod podobny do „Imperium Kontratakuje”? Wywiad z Adamem Driverem

Portal Collider przeprowadził niedawno wywiad z Adamem Driverem, w którym aktor opowiadał o swoim zaangażowaniu w produkcję VIII Epizodu Gwiezdnych Wojen. Driver zdradził co nieco na temat pracy na planie oraz opowiedział  o swoich odczuciach co do samego filmu.

Aktora pytano m.in. o to, jak pracuje mu się z Rianem Johnsonem oraz jak bardzo ten reżyser różni się od J.J. Abramsa. Jak stwierdził Adam, przy obydwu reżyserach bardzo się stresuje, ale praca z nimi to przyjemność. Dodał również, że już podczas nagrywania scen do Przebudzenia Mocy poznał nieco styl pracy Johnsona, gdyż reżyser współtworzył postać Kylo Rena, by od podstaw znać czarny charakter i lepiej wczuć się w pracę nad nim w swoim filmie.

MIDNIGHT SPECIAL

Ważniejsze pytanie dotyczyło jednak samego scenariusza filmu. Driver odparł na to:

[Film] jest wspaniały. Ma zupełnie inny klimat niż poprzednik, podobnie jak było w przypadku Imperium Kontratakuje. Wiele osób powiedziałoby „ooo, ma mroczny klimat”, ale sam nie wiem, czy rzeczywiście tak jest. Myślę, że jest po prostu w innym tonie, a przez to świetny i jasny dla odbiorcy. Film w pewnym sensie pokłada nadzieję w swojej widowni, że jest gotowa na różne niuanse i zawiłości. Niczego nie upraszcza, by komuś było łatwiej. Dzięki temu świetnie się przy nim pracuje.

Czy słowa Adama potwierdzają, że kolejna część Star Wars będzie kalką Imperium Kontratakuje? Niekoniecznie. Sam Driver porównuje jedynie odmienność klimatu pierwszej i drugiej części oryginalnej trylogii z tą, która ma miejsce między VII a VIII Epizodem. Nie mówi zaś o tym, że ósma część, to kopia V Epizodu. Trzeba przyznać, że filmowy Kylo Ren wypowiada się w samych superlatywach o powstającej produkcji. Miejmy nadzieję, że słowa aktora potwierdzą się w dniu premiery VIII Epizodu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.