Filmy

VIII Epizod podobny do „Imperium Kontratakuje”? Wywiad z Adamem Driverem

Portal Collider przeprowadził niedawno wywiad z Adamem Driverem, w którym aktor opowiadał o swoim zaangażowaniu w produkcję VIII Epizodu Gwiezdnych Wojen. Driver zdradził co nieco na temat pracy na planie oraz opowiedział  o swoich odczuciach co do samego filmu.

Aktora pytano m.in. o to, jak pracuje mu się z Rianem Johnsonem oraz jak bardzo ten reżyser różni się od J.J. Abramsa. Jak stwierdził Adam, przy obydwu reżyserach bardzo się stresuje, ale praca z nimi to przyjemność. Dodał również, że już podczas nagrywania scen do Przebudzenia Mocy poznał nieco styl pracy Johnsona, gdyż reżyser współtworzył postać Kylo Rena, by od podstaw znać czarny charakter i lepiej wczuć się w pracę nad nim w swoim filmie.

MIDNIGHT SPECIAL

Ważniejsze pytanie dotyczyło jednak samego scenariusza filmu. Driver odparł na to:

[Film] jest wspaniały. Ma zupełnie inny klimat niż poprzednik, podobnie jak było w przypadku Imperium Kontratakuje. Wiele osób powiedziałoby „ooo, ma mroczny klimat”, ale sam nie wiem, czy rzeczywiście tak jest. Myślę, że jest po prostu w innym tonie, a przez to świetny i jasny dla odbiorcy. Film w pewnym sensie pokłada nadzieję w swojej widowni, że jest gotowa na różne niuanse i zawiłości. Niczego nie upraszcza, by komuś było łatwiej. Dzięki temu świetnie się przy nim pracuje.

Czy słowa Adama potwierdzają, że kolejna część Star Wars będzie kalką Imperium Kontratakuje? Niekoniecznie. Sam Driver porównuje jedynie odmienność klimatu pierwszej i drugiej części oryginalnej trylogii z tą, która ma miejsce między VII a VIII Epizodem. Nie mówi zaś o tym, że ósma część, to kopia V Epizodu. Trzeba przyznać, że filmowy Kylo Ren wypowiada się w samych superlatywach o powstającej produkcji. Miejmy nadzieję, że słowa aktora potwierdzą się w dniu premiery VIII Epizodu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.