Seriale

Kolejny serial animowany w planach Lucasfilmu?

Za pasem trzeci sezon Rebeliantów, a jeśli wierzyć plotkom, poza tym najnowszym czekają nas jeszcze dwa kolejne. Zanim jednak dane nam jest obejrzeć pierwszy odcinek nowych przygód załogi Ducha, docierają do nas słuchy o planowanym kolejnym animowanym serialu w świecie Star Wars.

Reporterzy portalu Hollywood Reporter przeprowadzili niedawno wywiad z Benem Sherwoodem – prezesem grupy telewizyjnej Disney-ABC. Zapytano go o możliwość powstania aktorskiego serialu w świecie Gwiezdnych Wojen, o którym pisaliśmy jakiś czas temu. Oto, jakiej odpowiedzi udzielił Sherwood:

Kwestia serialu aktorskiego spoczywa w rękach Alana Horna, Kathleen Kennedy oraz pozostałych członków ekipy Lucasfimu. Liczymy jednak na to, że w nie tak odległej galaktyce znajdzie się odrobina miejsca dla jakiegoś serialu w jednej z naszych stacji. Nie liczyłbym jednak w tej chwili na wiele, tym bardziej, że Lucasfilm mam mnóstwo roboty na głowie przy produkcji obecnie powstających filmów. Jednakże przy produkcji Rebeliantów stosunki między nami a Lucasfilmem układają się bardzo dobrze. Prowadzone są w tej chwili rozmowy o kolejnym animowanym show w uniwersum Star Wars.

Wygląda więc na to, że perspektywa serialu aktorskiego, niestety, oddala się. Telewizja ABC prawdopodobnie w najbliższej przyszłości ponownie postawi na serial animowany. O czym może opowiadać? Podrzucajcie swoje pomysły w komentarzach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.