Gwiezdne Wojny - Historie

Azjatyckie plakaty „Łotra 1” i kilka słów od Riza Ahmeda o filmie

W sieci udostępniono plakaty dla Łotra, które mają być elementem promocji filmu na rynku azjatyckim. Pierwszy od lewej trafił na rynek japoński, drugi zaś pochodzi rynku południowokoreańskiego.

Plakaty przedstawiają dość specyficzny styl graficzny, jak na warunki europejskie, ale styl ten prawdopodobnie dobrze wpisze się w gusta odbiorcy w Azji.

Mamy też dla Was kilka słów od Riza Ahmeda (Bodhi Rook) na temat samego filmu. Jak twierdzi aktor, Łotr należeć będzie do dość ciężkich produkcji. Przede wszystkim ze względu na zawiłość charakterów i relacji między bohaterami. Swoje pięć groszy dokłada tutaj także praca kamery, przypominającej momentami styl filmów dokumentalnych, które, starając się jak najwierniej oddać to, co przedstawiają, niczego nie upiększają i sprawiają wrażenie „szorstkości”.

Do premiery filmu Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie pozostało 85 dni.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.