Gwiezdne Wojny - HistorieSaga Star Wars

Niekończąca się opowieść – czyli dużo więcej Gwiezdnych Wojen w przyszłości

Bob Iger – dyrektor generalny Walt Disney Company – zdradził niedawno, że odbył bardzo interesujące spotkanie z Katheleen Kennedy – mającą w Lucasfilm praktycznie decydujący głos o kształcie, jaki przybierać będzie uniwersum Star Wars. Czego dowiadujemy się z rozmowy dwójki tak wysoko postawionych osób?

Jak zdradza sam Iger, nakreślony jest już plan następnych filmów w świecie Gwiezdnych Wojen, który obejmuje swoim zasięgiem rok 2020, zaś lata następujące także obfitować mają w niejedną produkcję. Niewiele więcej szczegółów poza powyższymi chciano zdradzić, gdyż wszystko opatrzone jest jeszcze klauzulą „tajne przez poufne” i jedynymi wtajemniczonymi są pracownicy Lucasfilm oraz Disneya

Wiemy także, że wybrany został już scenarzysta dla zaplanowanego na rok 2020 spin-offu, jednak kim jest ten szczęśliwiec? W tej kwestii twórcy także nabrali wody w usta, co jednak na tak wczesnym etapie jest dość zrozumiałe. Niewykluczone, że potwierdzą się pewne dość stare plotki i spin-off okaże się filmem o najsłynniejszym łowcy nagród – Boba Fettcie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.