Seriale

Dwa nowe klipy „Rebeliantów” i materiał z Entertainment Weekly

Już jutro, 24 września, premiera pierwszego odcinka trzeciego sezonu serialu Star Wars Rebelianci. Żeby nieco osłodzić nam oczekiwanie na jutrzejszą premierę, opublikowano w ostatnich dniach dwa nowe klipy zawierające urywki z serialu. Pojawił się także ciekawy materiał, będący urywkiem odcinka o tytule Hera’s Heroes, udostępniony przez czasopismo Entertainment Weekly.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=LByiAjCTD5c&w=640&h=360]

Reporterzy EW przeprowadzili także krótki wywiad z Davem Filonim, odpowiedzialnym za produkcję Rebeliantów. Omówiono m.in. postać Wielkiego Admirała Thrawna. Filoni poproszony o to, by opisać nowego (choć właściwie starego) przeciwnika Rebelii, powiedział, że Thrawn zdecydowanie różni się od pozostałych wysoko postawionych wojskowych w Imperium. Nie marnuje energii na gierki polityczne, jak robi to większość imperialnych oficjeli, jest doskonałym strategiem i na tym skupia cały swój talent i energię – analizuje, układa plany i wydaje polecenia, co przynosi swoje efekty. Admirał jest zafascynowany sztuką i kulturą, co przełoży się na chęć poznawania graffiti tworzonych przez Sabine Wren. Co jednak cieszy najbardziej, to fakt, że według Filoniego w postaci Thrawna nie zmieniono nic, względem tego, co wymyślił kiedyś Timothy Zahn. Umieszczono go jedynie w innym miejscu i czasie świata Star Wars.

Kolejnym smaczkiem jest reklama serialu, która pojawiła się na kanale Disney X D. Klip możecie obejrzeć poniżej.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Xevh080wbiI&w=635&h=358]

W najnowszym odcinku The Star Wars Show pojawił się także jeszcze jeden serialowy klip, który tym razem skupia się na postaci Ezry Bridgera. Cały odcinek TSWS możecie zobaczyć poniżej.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=SBCRl1R6Fno&w=635&h=357]

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.