Seriale

Dave Filoni nie reżyseruje już „Star Wars Rebels”. Zgadniecie dlaczego?

Świeża informacja o zmianie reżysera serialu, która obiegła w błyskawicznym tempie sieć, może zaskakiwać, lecz fani serialu Star Wars Rebelianci nie powinni się martwić na zapas. Co prawda Dave Filoni nie będzie już reżyserował telewizyjnego show, ale zmiana ta nie ma nic wspólnego z odsunięciem artysty od produkcji, czy tym bardziej zwolnieniem.

Jak dowiadujemy się z oficjalnego stanowiska Lucasfilm, Filoni od tej pory będzie zajmował stanowisko producenta wykonawczego Rebeliantów – co oznacza, ni mniej ni więcej, że  będzie miał teraz znacznie większy wpływ na ogólny zarys serialu oraz całego uniwersum. Można zatem śmiało powiedzieć, że Dave otrzymał spory (i naszym skromnym zdaniem zasłużony) awans.

Miejsce Filoniego, jako reżysera wykonawczego, zajął Justin Ridge – człowiek odpowiedzialny, m.in. za tworzenie animacji w serialu Wojny Klonów, jak i aktualnie będących na piedestale Rebeliantach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.