Saga Star Wars

Rusza preprodukcja IX Epizodu Star Wars

Nie tak dawno przekazywaliśmy Wam wieści od Boba Igera (dyrektor generalny Walt Disney Company), który mówił m.in. o tym, że na fanów czeka jeszcze naprawdę spora dawka filmowych atrakcji w świecie Star Wars. Również tym razem Bob przekazuje nam dobre nowiny – ruszyła preprodukcja IX Epizodu Gwiezdnych Wojen.

Jak twierdzi Iger, o rozpoczęciu prac poinformował go reżyser filmu – Colin Trevorrow. Najwyraźniej zakończone zostały już ostatnie szlify scenariusza (do którego swoją rękę przyłożył także Rian Johnson) i teraz twórcy mogą na poważnie wziąć się do roboty. Trevorrow rozpoczął już rekrutowanie ekipy, do której należeć ma ponoć John Schwartzman (współpracował on z Colinem przy Jurassic World).

Zdjęcia na planie filmowym rozpocząć mają się na przełomie lat 2017/2018, zaś jedyną znaną w tej chwili datą premiery jest rok 2019.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.