Gwiezdne Wojny - Historie

Pod koniec października zobaczymy ostatni zwiastun “Łotra 1”

Do premiery filmu Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie pozostało dokładnie 78 dni, trudno więc się dziwić, że kampania reklamowa powoli zmierza ku końcowi. 

Informacja o trailerze pojawiła się za sprawą niedawnej imprezy KinoExpo, która miała miejsce w Rosji. Opublikowana została ona przez pochodzący z kraju niedźwiedzia oddział Disney Russia. Jak podaje Disney, zwiastun ujrzy światło dzienne podczas premiery filmu Doctor Strange, będącego najnowszym dziełem wytwórni Marvel (należącej zresztą, podobnie jak Lucasfilm, do koncernu Disney). Premiera filmu zaplanowana jest na 26 października i wtedy też możemy spodziewać się zwiastuna.

Jeśli ma to być ostatnie tchnienie kampanii reklamowej, można by się spodziewać, że najbardziej zapadnie ono fanom w pamięć. Czego Wy oczekiwalibyście po ostatecznym zwiastunie? Podzielcie się z nami opinią w komentarzach poniżej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.