Książki i komiksy

Ashley Eckstein ujawnia szczegóły na temat książki „Ahsoka”

We wczorajszym odcinku The Star Wars Show mieliśmy okazję poznać kilka interesujących szczegółów o książce Ahsoka, której światowa premiera odbędzie się już za kilka dni, bo zapowiedziana jest na 11 października. Informacje na jej temat zdradziła voice aktorka Ahsoki w serialach Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów i Star Wars: RebelianciAshley Eckstein.

Pierwszą z istotnych informacji jest pojawienie się w powieści senatora Baila Organy, który ma odegrać pewną – choć jeszcze nie do końca jasną – rolę w fabule.

Co jednak istotniejsze, dowiadujemy się, że akcja ma rozgrywać się jakiś czas po odejściu Ahsoki z Zakonu Jedi i niedługo po wykonaniu przez klony Rozkazu 66. Wizja wstąpienia Ahsoki do Sojuszu Rebeliantów, jaka przedstawiona została w serialu Star Wars Rebelianci, jest więc jeszcze odległa z perspektywy omawianej powieści.

Warto wspomnieć także o tym, że dzięki książce dowiemy się, jak bohaterka weszła w posiadanie swoich charakterystycznych białych mieczy świetlnych.

Cały odcinek The Star Wars Show możecie obejrzeć poniżej:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=SyXhFLHXDqY&w=635&h=357]

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.