Gry

Kabam zamyka mobilną grę “Star Wars: Uprising”

Jak informuje deweloper mobilnej gry action-RPG Star Wars: Uprising, serwery produkcji zostaną niebawem zamknięte. Jako powód firma Kabam wskazała “niezadowalający poziom popularności gry, który nie pozwala na jej dalsze rozwijanie”.

Star Wars: Uprising to wydana w 2015 roku gra free-to-play, na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Jest to jedna z pierwszych gier osadzonych w nowym kanonie Gwiezdnych Wojen, kilka lat po wydarzeniach z filmu Gwiezdne Wojny: Część VI – Powrót Jedi i jakiś czas przed tymi z Przebudzenia Mocy. Pozwalała ona graczom zmierzyć się z niedobitkami Imperium, grając jako najemnik, coraz bardziej zaangażowany w polityczne rozgrywki między stronami większego konfliktu.

Poniżej możecie obejrzeć trailer gry:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=a0l3C2_XfpU&w=1280&h=720]

Co było główną bolączką gry? Mieliśmy okazję przetestować ją przez dłuższy czas i dokuczały jej przede wszystkim niestabilność i słaba optymalizacja na większości urządzeń. Twórcy nie mogli pozbyć się tych problemów przez niemal rok od wydania produkcji, a potrafiły one bardzo skutecznie zniechęcić do dalszych prób rozgrywki. Poza tym, sama gra, choć pod względem mechaniki przyjemna i nawet estetyczna graficznie, była bardzo powtarzalna i właściwie każda kolejna misja polegała na dokładnie tym samym, tylko w innym otoczeniu.

Aplikacja została już zdjęta z ofert sklepów App Store i Google Play. Twórcy zapowiedzieli też wprowadzenie przed zamknięciem produkcji pewnych zmian w rozgrywce, by umożliwić obecnie grającym jak najintensywniejsze przeżycie przygód przed zamknięciem serwerów. Gra zostanie całkowicie wygaszona 17 listopada.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.