Gry

Kabam zamyka mobilną grę „Star Wars: Uprising”

Jak informuje deweloper mobilnej gry action-RPG Star Wars: Uprising, serwery produkcji zostaną niebawem zamknięte. Jako powód firma Kabam wskazała „niezadowalający poziom popularności gry, który nie pozwala na jej dalsze rozwijanie”.

Star Wars: Uprising to wydana w 2015 roku gra free-to-play, na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Jest to jedna z pierwszych gier osadzonych w nowym kanonie Gwiezdnych Wojen, kilka lat po wydarzeniach z filmu Gwiezdne Wojny: Część VI – Powrót Jedi i jakiś czas przed tymi z Przebudzenia Mocy. Pozwalała ona graczom zmierzyć się z niedobitkami Imperium, grając jako najemnik, coraz bardziej zaangażowany w polityczne rozgrywki między stronami większego konfliktu.

Poniżej możecie obejrzeć trailer gry:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=a0l3C2_XfpU&w=1280&h=720]

Co było główną bolączką gry? Mieliśmy okazję przetestować ją przez dłuższy czas i dokuczały jej przede wszystkim niestabilność i słaba optymalizacja na większości urządzeń. Twórcy nie mogli pozbyć się tych problemów przez niemal rok od wydania produkcji, a potrafiły one bardzo skutecznie zniechęcić do dalszych prób rozgrywki. Poza tym, sama gra, choć pod względem mechaniki przyjemna i nawet estetyczna graficznie, była bardzo powtarzalna i właściwie każda kolejna misja polegała na dokładnie tym samym, tylko w innym otoczeniu.

Aplikacja została już zdjęta z ofert sklepów App Store i Google Play. Twórcy zapowiedzieli też wprowadzenie przed zamknięciem produkcji pewnych zmian w rozgrywce, by umożliwić obecnie grającym jak najintensywniejsze przeżycie przygód przed zamknięciem serwerów. Gra zostanie całkowicie wygaszona 17 listopada.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.