Gwiezdne Wojny - Historie

Donald Glover wybrany do roli młodego Lando Calrissiana!

Sam Lucasfilm uraczył nas dziś informacją, iż Donald Glover, mający 33 lata aktor, znany z filmów takich jak Marsjanin (2015) i Project Lazarus (2015), został wybrany do odegrania roli młodego Lando Calrissiana w powstającym, niezatytułowanym jeszcze filmie o młodym Hanie Solo.

Film kręcony przez Phila LordaChristophera Millera ma zatem dobranych już dwóch młodych następców legendarnych bohaterów, gdyż rola Hana Solo została obsadzona przez Aldena Ehrenreicha, o czym wiemy od kilku ładnych miesięcy. 

Co o samym wyborze sądzą twórcy? Lord i Miller mówią:

Mamy niesamowite szczęście, że aktor tak utalentowany jak Donald do nas dołączy. To duże buty do wypełnienia [angielski idiom, oznaczający duże oczekiwania do spełnienia. – przyp. red.] i jeszcze większa peleryna, a ta pasuje na niego doskonale, co pozwoli nam zaoszczędzić na dodatkowych przymiarkach.

Oryginalnie w rolę zarządcy Miasta w Chmurach wcielił się Billy Dee Williams. Trzeba przyznać, że Donald wyróżnia się pewnym podobieństwem do Billy’ego z czasów młodości. Jak jednak poradzi sobie z dorównaniem legendzie? Czas pokaże.

Premiera filmu o Hanie Solo przewidziana jest na rok 2018.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.