Saga Star Wars

Daisy Ridley dla magazynu Vulture – w VIII Epizodzie poznamy rodziców Rey?

Odtwórczyni roli głównej bohaterki Przebudzenia MocyDaisy Ridley – udzieliła niedawno wywiadu dla magazynu Vulture, w którym zapytana została o to, kim mogą być rodzice Rey. Odpowiedzi, jak można się było spodziewać, były tradycyjnie wymijające, lecz można w nich doszukać się drobnych wskazówek.

Na pierwszy ogień ruszyło pytanie o to, czy matką Rey może być Jyn Erso – główna bohaterka nadchodzącego w tym roku Łotra 1. Daisy opowiedziała:

Z historycznego punktu widzenia to nie miałoby racji bytu, bo ona jest… bo tam jest Vader… więc w sumie ona byłaby moją prababcią… nie, raczej babcią.

Reakcja na to pytanie była dość oczywista, biorąc pod uwagę, że Daisy była już kilkukrotnie pytana o powiązania Jyn i Rey, za każdym razem im zaprzeczając.

Aktorka zapytana została również, czy możliwym jest, aby Obi-Wan Kenobi był ojcem odtwarzanej przez nią bohaterki. Odpowiedź Ridley była w tym wypadku nieco bardziej tajemnicza:

Poczekajmy z tym pytaniem.

Co może oznaczać taka odpowiedź? Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak skorzystać z rady aktorki i poczekać do premiery kolejnego epizodu Star Wars, którego premiera przewidziana jest na grudzień 2017 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.