Filmy

Daisy Ridley dla magazynu Vulture – w VIII Epizodzie poznamy rodziców Rey?

Odtwórczyni roli głównej bohaterki Przebudzenia MocyDaisy Ridley – udzieliła niedawno wywiadu dla magazynu Vulture, w którym zapytana została o to, kim mogą być rodzice Rey. Odpowiedzi, jak można się było spodziewać, były tradycyjnie wymijające, lecz można w nich doszukać się drobnych wskazówek.

Na pierwszy ogień ruszyło pytanie o to, czy matką Rey może być Jyn Erso – główna bohaterka nadchodzącego w tym roku Łotra 1. Daisy opowiedziała:

Z historycznego punktu widzenia to nie miałoby racji bytu, bo ona jest… bo tam jest Vader… więc w sumie ona byłaby moją prababcią… nie, raczej babcią.

Reakcja na to pytanie była dość oczywista, biorąc pod uwagę, że Daisy była już kilkukrotnie pytana o powiązania Jyn i Rey, za każdym razem im zaprzeczając.

Aktorka zapytana została również, czy możliwym jest, aby Obi-Wan Kenobi był ojcem odtwarzanej przez nią bohaterki. Odpowiedź Ridley była w tym wypadku nieco bardziej tajemnicza:

Poczekajmy z tym pytaniem.

Co może oznaczać taka odpowiedź? Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak skorzystać z rady aktorki i poczekać do premiery kolejnego epizodu Star Wars, którego premiera przewidziana jest na grudzień 2017 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.