Gwiezdne Wojny - Historie

[PLOTKA] Możliwe że poznaliśmy fabułę filmu o młodym Hanie Solo

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o wyborze Donalda Glovera do roli młodego Lando Calrissiana, w powstającym spin-offie o młodym Hanie Solo. Możliwe że dziś poznaliśmy fabułę filmu. Jak informuje serwis Comicbook.com, niedawno na swoim Twitterze taką wieścią podzielił się dziennikarz magazynu The Hollywood ReporterBorys Kit.

Oto wpis, który Kit zamieścił na swoim profilu:

Kilka źródeł informuje mnie, że spin-off o Hanie Solo opowie o tym, jak Lando Calrissian stracił Sokoła Millennium na rzecz Hana Solo.

Oliwy do ognia dolewa także swoim tweetem reporter serwisu VarietyJustin Kroll. Pisze on o rozważanych aktorkach do roli głównej postaci kobiecej. Według autora tweeta miałaby to być:  Tessa Thompson (Creed: Narodziny Legendy), Naomi Scott (Power Rangers), albo Zoe Kravitz (Mad Max: Fury Road):

Co do postaci kobiecej, wciąż w grze są Zoe, Naomi i Tessa. Decyzja jeszcze niepodjęta i nie stanie się to co najmniej do połowy listopada.

Informacji jest sporo, ale na ich potwierdzenie będziemy musieli zapewne trochę poczekać. Jeśli w połowie listopada potwierdzi się wieść o kobiecych postaciach w spin-offie, z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie można założyć, że wieści o fabule także są prawdziwe.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.