Seriale

Znamy tytuły kolejnych odcinków „Star Wars: Rebelianci”

W ten weekend nie uświadczymy nowego odcinka Rebeliantów, a kolejnego spodziewać się możemy dopiero za tydzień. Nie wszystko jednak stracone, bo w ramach rekompensaty udostępniono tytuły kolejnych pięciu odcinków serialu, wraz z ich krótkimi opisami. Ostrzegamy jednak przed spoilerami, więc jeśli nie chcecie przedwcześnie wiedzieć, co przyniesie przyszłość, zalecamy przestać czytać już teraz…

Jeżeli nadal z nami jesteście, czas przejść do rzeczy:

  • S03×07 “Imperial Supercommandos”

Po utracie kontaktu z Protektorami Concord Dawn, Sabine, Ezra i Fenn Rau postanawiają zbadać sprawę. Szybko orientują się, że Madalorianie na usługach Imperium zajęli stację.

  • S03×08 “Iron Squadron”

Ezra i Sabine łączą siły, by uratować młodego pilota i jego załogę, którzy w głupi sposób ryzykują swoje życie. To jedyny sposób, by bronić ich domu.

  • S03×09 “The Wynkahthu Job”

Rebelianci łączą siły z bezwzględnymi piratami, by odzyskać frachtowiec, na którym znajduje się broń potrzebna Rebelii. Misja obiera jednak znacznie niebezpieczniejszy kurs, niż można się było spodziewać.

  • S03×10 “An Inside Man”

W poszukiwaniu informacji o nowej broni Imperium, Ezra i Kanan włamują się do imperialnej fabryki na Lothal. Muszą jednak zaufać wrogowi, by uciec z kompleksu, który niebawem zostanie całkiem odcięty.

  • S03×11 “Visions and Voices”

Nawiedzany przez wizje Maula, Ezra musi wybrać się w podróż przez galaktykę. Po dotarciu na miejsce, bierze udział w dziwnym rytuale, który ma zerwać jego połączenie z Maulem.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.